Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Entelarmer

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka - gdzie jest Angar?

Polecane posty

No więc jestem w 5 rozdziale ic chiałbym wykonać zadanie z amuletem Angara. Czemu nie zrobiłem go w czwartym? A to dlatego, że zwyczajnie (?) zniknął! Jak przyjąłem zadanie to pare dni minęło, zanim sobie przypomniałem o tym grobie i dopiero po ostatnim smoku przeszukałem (i wybiłem ^^) całą górniczą dolinę (poza ludźmi... no, większością). I nic - drania nie ma! To poszedłem dalej, mysląc, że może znajdę go w Khorinis. Tu jeszcze dp wybicia troche mi zostało, ale jego nadla nie ma!!! Jakiś bug czy co?

I tak przy okazji - czy mikstura siły nie powinna dodawać + 5? Bo mi daje +3 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

A masz ten amulet? Angar w czwartym rozdziale znika z zamku dlatego, żeby pojawić się w miejscu, gdzie można go odzyskać. (Jak grałeś w jedynkę to jest to miejsce, w którym

szukaliśmy kamienia ogniskującego i wespół z Miltenem zabijaliśmy zombiaka

). Ale w 5 rozdziale już go tam nie szukaj - jest w Khorinis na farmie Bengara. Jeśli go tam nie ma to mam złe wieści - coś się w grze skaszaniło :( Ratunkiem może być wówczas wczytanie save'a... zrobionego przed rozpoczęciem czwartego rozdziału.

I tak przy okazji - czy mikstura siły nie powinna dodawać + 5? Bo mi daje +3 :/

Dziwna sprawa... mnie też dodaje +3 :D A tak poważnie - właśnie tak (chyba, na 99,9%) powinno być.

PS: Zapomniałem dodać: Angar znika z Doliny w 4 rozdziale zaraz po ubiciu ostatniego smoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie że 5 punktów? Jest coś takiego napisane? A jeśli rzeczywiście coś się skaszaniło, dopomóż sobie kodami: po prostu go przywołaj zza programistycznych zaświatów (otwierasz konsolę, wpisujesz 'insert' i nazwę NPC-a, przedmiotu lub potwora). :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Kiedy mówiłem, że tak na 99,9% ma być, to chodziło mi o te 3 pkt, a nie 5. Zawsze było 3, przy napoju zręczności też jest +3.

A z tym "insert <nazwa NPC>", to nie wiem, czy to tylko ja tak mam, ale gra się desantuje do pulpitu. Na postacie jest chyba inny cheat np. "insert none_110_ur-shak" przywołuje Ur-Shaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...