Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witoro

Mage Knight: Apocalypse, problem po zakończeniu intra

Polecane posty

Chodzi ci o to że kiedy bierzesz nową grę, robisz postać i załącza się filmik jak postać ląduje na bagnach wtedy po nim włącza się menu czy o początek?? Troszkę nagmatwałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozumiem o co chodzi, bo miałem podobnie:

Po wybraniu nowej gry, postaci i jej wygladu pojawia się pasek wczytywania, ale po dojściu do końca i odczekaniu dłuższej chwili gra wraca do menu.

Moje rozwiązanie:

Po powrocie do ekranu głównego wybierz jeden gracz---> wczytaj grę ---->Quick save

To powinno rozwiązać problem.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobic jezeli po intrze widzze postac biegajaca po jakims polu i nie widze menu? jak rusze myszka to co jakis czas slychac gluchy dzwiek i bialy kwadrat miga na pulpicie przez ulamek sekundy, mam pentium 4 2,8 giga, 512 ram i radeon 9550 wiec powinno starczyc zeby ta gre uciagnac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc to bardzo wiele zależy od tego jakiego tego Radeona 9550 masz... bo jesli dobrze pamiętam ta gra potrzebuje karty graficznej z 128mb i paroma innymi funkcjami których ten radek może nie mieć. Oczywiście ważne są sterowniki do karty graficznej i DirectX zainstalowany w systemie.

Poza tym pamiętaj że minimalne wymagania pozwalają np na uruchomienie gry i przeklatkowanie jej, natomiast aby w pełni się cieszyć się grą należy coś lepszego mieć ze sprzętu niż to co w minimalnych jest wymagane.

Proponuję sprawdzić najnowsze sterowniki do karty graficznej i directX, a także zapytać googla o rzeczywiste minimalne wymagania tej gry (jest kilka stronek które się zbieraniem takich danych zajmują) i tam sprawdzić czy faktycznie twój komp spełnia wymagania. A i oczywiście system operacyjny też ma wiele do powiedzenia (pod Vistą ta gra sprawia wieele problemów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem podobny. Po bezproblemowej instalacji, gra się włącza, są filmiki producentów itp. Po kliknięciu 'nowa gra' i wybraniu postaci, mam ekran ładowania (mapa świata^^). Kiedy pasek dochodzi do końca, nie dzieje się kompletnie nic, słychać tylko muzykę. Taki stan trwa jakieś 5-10 minut, po czym gra wraca do głównego menu.

Guciuu pisał, że pomaga wczytanie quicksave'a. Niestety nie u mnie.:/ Wczytuje quicka, ekran ładowania, 10 minut czekania, główne menu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...