Skocz do zawartości

myPhone - dwufon


Gofer

Polecane posty

Szukając sobie idealnego telefonu dla siebie, trafiłem na dość... ciekawą firmę. Chodzi mi o polską markę myPhone[link], która jest, jeśli wierzyć informacjom prasowym, odpowiedzią na duże zapotrzebowanie rynku na telefony z obsługą dwóch kart sim. Jeżeli chodzi o specyfikacje, to telefony oferują to, co inne modele z tzw. ChinaOS - dwa sloty na sim, tuner telewizji analogowej, czasem wyświetlacz dotykowy. Pewnie w ogóle nie zwróciłbym na to uwagi, bo w końcu na allegro tego pełno, ale to w końcu firma polska, więc jako patriota i hobbysta technologiczny, postanowiłem się w temat zagłębić. No i o ile teorie już obadałem, to niestety nie mam kontaktu z tym czymś w praktyce. Miał może ktoś z was ten telefon w łapkach? Czy polscy projektanci i chińscy robotnicy stworzyli coś, co można komuś polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Polsce jako-taką karierę robi, bo w sprzedaży to cudo jest już ładnych parę miesięcy. Cuda w zasadzie, bo tego jest dziewięć modeli - najtańszy kosztuje niecałe 100zł, a najtańszy z dwiema kartami 250zł. No ale z tego co mi wiadomo, to nasi rodzimi operatorzy jakoś nie specjalnie pchają się do rozprowadzania tych urządzeń, a firma poszukuje dystrybutorów, co nawet na ich stronie(link w pierwszym poście) jest napisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Ja tego nie dotykałem, ale widziałem i wiem o co chodzi. Te telefony wygląd mają bardzo podobny do innych telefonów znanych marek takich jak Sony Eriscon, Nokia i Samsung. Można powiedzieć że to prawie plagiat i może dla tego operatorzy ich nie lubią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mialem kilka modeli w swoim sklepie i sprzedaly sie szybko dosyc :) Calkiem funkcjonalny, pomijajac dwie karty, na niektorych modelach mozna ogladac tv (lapie wiecej kanalow niz na zwyklej antenie naziemnej w domu). Ciekawe animowane menu. Jako bajer ma modulator glosu, np. wybieramy mala dziewczynke i osoba po drugiej stronie zamiast nas slyszy dziewczynke :) To akurat fajnie dziala. Troche niedbale wykonanie, telefoniki wydaja sie zabawkowe, duzo taniego plastiku. Jednak biorac pod uwage cene to calkiem calkiem sie prezentuja.

No i nie wiem czy marka "myphone" nie ma jakichs korzeni w chinach, ale moze mi sie tylko wydawac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znajomy jakiegoś myPhone parę miesięcy temu kupił, niestety szybko oddał po telefon padł. Ale z reklamacją nie było problemu, a to były początki, więc w sumie nawet od strony reklamacji / gwarancji źle nie było. Czego nie można niestety powiedzieć o wielu innych, znacznie "markowszych" aparatach, co to mają serwisy standardowo zlewające użytkownika i wmawiające, że to jego wina, bo utopił aparat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Koleżanka jako telefon zastępczy dostała jednego MyPhone'a - zdaje się, ten model. Nic specjalnego, zero możliwości, minimalne koszty produkcji, za to sprawia wrażenie solidnego. Nie wróżę tej marce zbyt chlubnej przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...