Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Już jutro padnie ostateczna lista zakupów w play.pl mam nadzeję ,że FIFA zasłuży na to żeby tam się znaleźć..... a komentarz bez komentarza bo w empiku ze śmiechu nie mogłem jak grałem.PES 6 wychodzi 20 października??? Bo coś tak pamiętam a nie wiem kiedy mi przyjdzie bo zamówiłem :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, facet CDA wychodzi dopiero jutro :evil:

a "u nas w warszawie" ;-) jest dostępne zawsze dzień wcześniej :-)

a moim zdaniem dadzą coś w okolicach 7+, 8+

w warszawie?

dziwne. nigdzie nie widzialem w 100licy cda przed premiera...

Jak ty masz dzien przed premierą to Ja powinienem mieć tydz. przed (bo we Wrocku mieszkam). Ale tak na serio to niezabardzo możliw żeby przed premierą mieć, no chyba, że redaktor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest topik o FIFIE a tu sie taki offtop zrobił.....do działu o numerze 11/06 najlepiej z tym przedźcie........

a moim zdaniem dadzą coś w okolicach 7+, 8+

A moim zdaniem 8/10 FIFA ma murowane bo jest naprawdę dużo lepsza od 06

Paulie napisałem to z jak największym spokojem więc nie wiem od czego mam wyluzować......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest topik o FIFIE a tu sie taki offtop zrobił.....do działu o numerze 11/06 najlepiej z tym przedźcie........
a moim zdaniem dadzą coś w okolicach 7+, 8+

A moim zdaniem 8/10 FIFA ma murowane bo jest naprawdę dużo lepsza od 06

Wyluzuj troszke :wink: ,ale masz racje offtop się zrobił.

według mnie Fifa dostanie 7+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów- faktycznie, znalazło się kilka. Przede wszystkim- strasznie ciężko się obronić przed dośrodkowaniem w pole karne. Strzały z powietrza, to zdecydowanie zbyt mocna strona kompa. Druga sprawa- słabi bramkarze są zdecydowanie zbyt słabi :) Jakkolwiek śmiesznie to brzmi, to jednak denerwujące jest, jak my mamy bramkarza z umiejętnościami ok.60, przeciwnik ok. 70, to robi się absurd, bo( przyjmując, że mamy przeciętny zespół ) my atakując groźnie i co chwila mając świetną okazję, strzelamy bardzo mało bramek, a przeciwnik co strzał, to gol :? W sumie, jest to dość realistyczne, ale jednak niezwykle frustrujące- bramkarz przeciwników broni strzały z 7 metrów, a nasz puszcza z 25... :|
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze poza tym ,że bramkarze przeciwników są też słabi strzeliłem już dwa gole z obrębu połowy( a jak nawet jedna angielka z wolnego :lol: ) jednego gdy chciałem najzwyczajniej dośrodkować :? Na dodatek bramkarze po silnym strzale wypuszczają na chwile piłkę i kilka razy to wykorzystałem już a ostatnia sprawa to to ,że gole strzelałem w demku przeważnie Didzie więc ja z tą "Himenowością" bramkarzy przeciwników bym się posprzeczał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając recenzję fify 06 miałem niedparte wrażenie, że pan redaktor (nie pamiętam który), nie dość że miał uprzedzenie do całej serii to jeszcze rozegrał ze dwa góra trzy mecze, tak tylko żeby coś nie coś napisać.

w tym roku spodziewam się również takiego podejścia

ale cóż, takie prawo recenzenta

p.s.

dziwne. nigdzie nie widzialem w 100licy cda przed premiera...

w empiku. zawsze jest dzień przed premierą. tylko dowożą troszkę późno ok 19-20.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuje ale Eld nie dosyć ,że do ManU ma uprzedzenia to jeszcze do FIFY

nie wiem czy on tego nie zauważył ale 07 jest jest o niebo lepza od 06 więc skoro on tak ocenił 07 to PES 5 powinien dostać 7 (w jego skali ocen)......

jak dla mnie 8 TAK 8 TO MÓWI ZAGORZAŁY FAN PES'a I ANTYFAN FIFY a to już daje coś do myślenia....

P.S.

slabiutenka fifa pogralem w demko i podziekuje postoje

Heh zagrałeś czy może recke przeczytałeś???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc widze ,że Eld cię tak zniechęcił do 07 ,że już nawet gra w nią ci nie pomogła......a ja myślałem ,że skoro po zagraniu w demo 06 mnie odrzuciło z odruchem wymiotnym gra ta dostanie 5 najwyżej a tu 8 no cóż. Po zagraniu w demko 07 się na grę napaliłem i ostatecznie dzisiaj kupiłem znaczy sie zamówiłem a zachęcił mnie Eld (dzięki) i myślałem ,że gra dostanie z 8,8+ a tu patrze 6+ no cóż gra jest fajna ale recki nawet nie przeczytam bo nie warto.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odpaliłem demko, które otrzymałem wraz z najnowszym numerem CDA, rozegrałem kilka połów i conieco już mogę o nowej FIFA powiedzieć. Na początek - Messi ma normalną twarz, tzn. taką, jak w rzeczywistości, a nie jakiegoś playera3, poza tym komentatorzy potrafią już wymówić jego nazwisko oraz kilku innych graczy mojej ulubionej Barcy, za co duży plus ode mnie. ;] Zawodnicy są jakby więksi niż w poprzedniej odsłonie, co dodaje grze szybkości. Zrobiło się nieco dynamiczniej, pojawiło się kilka nowych zagrań jak "podcęte dośrodkowanie" (ke?), ale ogólnie to stara, dobra FIFA, co akurat dla mnie nie jest wadą, bo serię już od dawna lubię, a i najnowszą wersję chyba zakupię, bo ostatnia, jaką mam, to wersja z roku 2005. Aktualizacja składów, wyglądu zawodników, designu koszulek to standard, nowe gadki komentatorów także, więc tylko brać i grać. No i się zdziwiłem, że najnowsza odsłona chodzi na moim stareńkim sprzęcie, a poprzednia się lekko wieszała. Za to także plus, tymbardziej że PESa 4 nie mogłem pociągnąć, o szóstce nie wspominając...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zagorzały przeciwnik fify (czyt. Eld) daje jej 6+ to musi być strasznie wkurzony, że.... jest tak dobra (czyt. lepsza niż PES) że trzeba ją po prostu zgnoić co by zniechęcić wszelkich zastanawiających się nad zakupem.

nie bądź dziecinny, nagle przy jednej grze zaczynasz wąpić w wierzytelność recenzenta? tym bardziej że napewno rozegrał mase meczy bo wersja press jest już od jakiegoś czasu w obiegu... btw z tego co widze konsolowe media zaczęły wyżej oceniac Fifę niz pctowe magi (tzn beta-werdykty, ostateczne poznam w tym miesiącu).

do pesa nic nie mam - nie gram w to co konsolowe.

XD lepiej zajarz gdzie ukazała się pierwsza fifa XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zagorzały przeciwnik fify (czyt. Eld) daje jej 6+ to musi być strasznie wkurzony, że.... jest tak dobra (czyt. lepsza niż PES) że trzeba ją po prostu zgnoić co by zniechęcić wszelkich zastanawiających się nad zakupem.

Chmmmm nawet jeśli to prawda to jego plan mija się z celem bo bo zobaczeniu kto recenzuje i jaka jest ocena zawitałem na play.pl i kupiłem FIFKE hehehe poza tym Eld FIFY nie lubi i "nieco" ją zjechał bo jak dla mnie conajmniej 7+ powinno być CONAJMNIEJ ale żeby odrazu o taką nieobiektywność go posądzać.......

:arrow: Toshi650 w FIFE 99 and 2002 zagrywam się do dzisiaj i to bardzej niż w PES'y( a mam wszystkie) bo nadal FIFY 99 i 2002 są dla mnie najlepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem jednego.

FIFA 06 - ocena 8/10

FIFA 07 - ocena 6+/10

Sorry, ale FIFA 07 jest o wiele lepsza od swojej poprzedniczki. Nie moge pojąć dlaczego ta FIFA dostała ocene o 2 stopnie niższą?

Przyznaje, ze FIFA06 niesłusznie dostała 8, bo zasługiwała na 6.

Recenzje do jednej serii gier powinien pisac jeden recenzent, ktory grał we wszystkie FIFY i to nie pare meczy i potrafi dostrzec różnice.

Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam zarowno fanów FIFy i PES'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...