Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

"O czym ty do mnie mówisz" :P To nie mogła być TA Fifa, podaj nazwe stajni z której wyszła...

>>> Ech... nie mam pojęcia. Skąd ja mam takie rzeczy pamięać. Byłem wtedy w takim wieku, że nie wiedziałem, które to nazwa państwa, a które to nazwa firmy. Może to nie było zrobione przez EA, ale zaręczam że było coś takiego.

Dreamteamy mozna było tworzyć chyba co roku...np. poprzez transfery (ale nie pamiętam czy była taka mozliwość we wcześniejszych wersjach). A w 2004 taki wymarzony skład mozna zbudować od początku...

>>> You got it all wrong... W fife 96 otwierałeś odpowiednie okienko, pojawiała się lista wszystkich zawodników, którzy pojawiają się w grze i wybierałeś skład. Później mogłeś sam tworzyć i zmieniać parametry zawodników, albo ich kupować, ale coś Cię zawsze ograniczało - albo kasa, albo brak cierpliwości by stworzyć 11 ludków ;)

Wygląda nieżle, ale przede wszystkim grywalność...niewiele mniejsza od tej z PES3...

No bo to głównie o grywalnośc chodzi. Ale zanim ja to kupię... Jeszcze tyle giercowych zaległości do nadrobienia (na pierwszym planie Jedi Academy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam zeby byla fifa 95. Pamietam za to '96. :)

Z tego co wiem dawniej Fify wydawano co dwa lata, dopiero od 200 zrobiło się tak corocznie... Niemniej jednak kłucić się nie będę. Ale przy swoim zostanę :) .

Jednak radzę zmienić swoje^^ Fifa od jesieni roku '96 do jesieni roku 2k wychodziłą równiutko co roczek. W serii są Fifa '96 - świetny początek, '97 - totalny szajs '98 - całkiem niezła '99 - przegięta, 2k - zrównoważona^^

ja rowniez nic o fifie 97 nie slyszalem :( moim zdaniem najlepsza z Fif jest World Cup 98 dobra grywalnosc fajny dzwiek niezla grafa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci Volt o taki artykuł w CDA, czy wydanie kolekcjonerskie tych gierek?

Hm...mialem na myśli takie wydanie kolekcjonerskie ale skoro już żeś zapodał pomysł, to kto wie:P Chętnie bym skrąbnął co CDA jakiś tekst traktujący właśnie o Fifie;)

Nie ukrywam że wolałbym pisać o Fifach 2000 - 2004:) (+ Word Cup 2002)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Chodzi ci Volt o taki artykuł w CDA, czy wydanie kolekcjonerskie tych gierek?

Hm...mialem na myśli takie wydanie kolekcjonerskie ale skoro już żeś zapodał pomysł, to kto wie:P Chętnie bym skrąbnął co CDA jakiś tekst traktujący właśnie o Fifie;)

Nie ukrywam że wolałbym pisać o Fifach 2000 - 2004:) (+ Word Cup 2002)

No cóż.. ja tam wolałbym napisać już o Fife 99' niż o tych nowszych. Ale co do wydania edycji kolekcjonerskiej z wszystkimi Fifami poniżej 2000. Tak jak to było np. z Larrym. Zresztą jak tak naprawdę panowie z EA Sports lecą na kasę to dziwię się, że jeszcze tak nie zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo za takim artykułem, bo w ogóle lubie poczytać o jakichś seriach, a Fifa to dobry materiał na taki tekst, bo ma duzo wydań, duzo ludzi w nią gra i jest najpopularniejszą piłką kopana na PC. I ja zdecydowanie wolałbym arta otytułach wcześniejszych, czyli 96 - 99.

BTW. W momencie, w którym pisze tego posta Ksiądz 666 ma na liczniku 666 postów i muszę przyznać, że bardzo ładnie się to komponuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przejdziemy do konkretów?:P

5000 znaków = 1 strona CDA

I teraz zachodzi pytanie, robimy arta na strone czy do Świnki w CDA?

Od razu deklaruje, że wersje 2000, Euro2000, 2001, 2002, 2002 WC, 2003, 2004 są mi dobrze znane:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Świnki, oczywiście, że do Świnki! Chociaż i na stronę możnaby skrobnąć ;). Jestem jednak za Świnką, bo tam ostatnio ukazują się takie przypomnienia znanych serii jak Wormsy na przykład, więc Fifa nieźle by sie wkomponowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Świnki, oczywiście, że do Świnki! Chociaż i na stronę możnaby skrobnąć ;). Jestem jednak za Świnką, bo tam ostatnio ukazują się takie przypomnienia znanych serii jak Wormsy na przykład, więc Fifa nieźle by sie wkomponowała.
Qnik na Worms Story dostal 2 strony...to niewiele >>> to jest kilkanascie tytulów, a 2 zdania o każdej z częśc? Bezsensu... trza się spytac SMG czy by nam dal 4 strony na coś takiego:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeżeli art miałby traktować o wszystkich Fifach od 96 do 2004 to cztery strony to konieczność. A jeszcze 2 World Cupy dochodzą i ew. ta Fifa 93 o której wspominał SolariS. Ale wytargować 4 strony w CDA na jeden artykuł to sztuka iście cyrkowa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
No, jeżeli art miałby traktować o wszystkich Fifach od 96 do 2004 to cztery strony to konieczność. A jeszcze 2 World Cupy dochodzą i ew. ta Fifa 93 o której wspominał SolariS. Ale wytargować 4 strony w CDA na jeden artykuł to sztuka iście cyrkowa ;)

noi cóż.... jeśli miałbym pisać pozytywnie o jakiejś Fifie, to mogę tylko o 99'.

A z chęcią napisałbym do Świnki o serii TES (Morrowind, Arena...).

BTW. W momencie, w którym pisze tego posta Ksiądz 666 ma na liczniku 666 postów i muszę przyznać, że bardzo ładnie się to komponuje

No, chciaż jeden zauważył :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fifie 97 bardzo podobala mi sie gra na hali. Szkoda ze w pozniejszych Fifach nie ma czegos takiego.

Jak to? Przecież w '98 halówka była!

Qrde, wydawalo mi sie, ze to bylo w 97. :oops: Moze pomylilo mi sie rzeczywiscie z 98. Sam juz nie wiem. Nie pamietam. To bylo tak dawno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was ma troche racji. Mam więc wiem. W FIFIE 97 była hala, ale była także w FIFIE 98. Nie wiem jak WC, ale tam chyba nie. Marzyłoby się żeby hala wróciła

w World cup 98 nie bylo hali nie wiem czy byla w Fifie 98 (bo nie mam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak hala była w FIFIe 98 RTWC. Nadal mam tą gierę zainstalowaną na kompie bo według mnie jest to najlepsza Fifa w historii. Co do Fify 2004 nie spodobała mi się zbytnio troche gorsza od 2003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Action, Grudzień 1999:

"FIFA - pierwsza część z tego cyklu. Wydana z okazji MŚ w USA cieszyła się sporym zainteresowaniem. Odznaczała się niezłą grafiką i izometrycznym ustawieniem kamer. AI komputera stało jednak na bardzo niskim poziomie"

ELD

---------------

Recenzja Fifa 2000 >>> strona 61, ramka u góry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...