Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

W sumie Fifa 12, to pierwsza Fifa w którą się tak zagrywa. Wcześniej cisnąłem PES'y, ale nie spędziłem z nimi tyle czasu co przy Fifie. Ta gra ma w sobie to coś, że ciągnie mnie do multi strasznie. Olek007 za taką cenę możesz śmiało kupować, a gwarantuję ci, że będziesz bawił się lepiej niż przy edycji 09.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zagrywam Fifę 12, a byłem zagorzałym fanem Pro Evolution od serii z playstation one, teraz Fifa króluje i nie szybko zejdzie z tronu kopanki na peceta.

O multi się nie wypowiem, bo mam za słaby net.

Cena 35zł jest bardzo dobra, nawet jak pograsz w nią a nie kupisz Fify 13.

Najbardziej podoba się w Fifie 12 że co stadion inne wyjście na boisko, np w Madrycie na boisku Realu wychodzą z podziemi, inne stadiony inna "droga", a w PES cały czas tylko ten tunel, mały smaczek ale cieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PESa dosięgło to samo przekleństwo co FIFĘ kilka lat temu - totalna stagnacja. Każda następna FIFA to było to samo, z nową grafiką i składami. Możemy zaobserwować naprzemienną dominację poszczególnych gier. 98-2004/5 królowała FIFA, potem lepszy był PES do mniej więcej 2009/10 roku, teraz znów FIFA zamiata. Pytanie kiedy Konami i czy wogóle przełamie dominację FIFY, bo narazie się na to nie zapowiada. Na dzień dzisiejszy FIFA to najlepsza symulacja piłki kopanej, najdokładniej odwzorowuje prawdziwe mecze. Dla mnie prezentuje idealny wręcz balans pomiędzy przyjemnością z gry a realizmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy Konami i czy wogóle przełamie dominację FIFY, bo narazie się na to nie zapowiada. Na dzień dzisiejszy FIFA to najlepsza symulacja piłki kopanej, najdokładniej odwzorowuje prawdziwe mecze. Dla mnie prezentuje idealny wręcz balans pomiędzy przyjemnością z gry a realizmem.

Dokładnie to ująłeś, bo jak ktoś kiedyś powiedział za duży realizm też się może źle odbić na serii, Fifa już teraz jest genialna, aż się boję co nowego pokażą za np. jakieś 5 lat. W Pesa grałem w demo 06 i od razu odpadł, jedynie 10 mi się nawet na równi z Fifą podobała. Ale nie ma co ująłeś to chyba idealnie.wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olek007 - i pomyśleć, że mnie cały zestaw kosztował 200 złotych... To jest dopiero spadek ceny - Euro w dniu premiery kosztowało 80 zł. Chyba jednak dobrym pomysłem było zrobienie DLC do Fify, bo cena osobnej gry by spadała przez 2 lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

UT jest najfajniejsze? Hah, grałem w Fife cały sezon, z mniejszymi i większymi przerwami ale w UT zagrałem może ze dwa mecze:)

UT naprawdę jest nudne,a granie pojedynczego sezonu to nie to samo co w karierę :D Kocham zaczynać w małych klubach i stopniowo przechodzić do coraz lepszych a potem kariera managera chociaż to nie to samo co w football managerze :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszła niespodzianka - w FIFA 13 najprawdopodobniej nie zagramy na Windowsie XP: http://www.gram.pl/news_9wvgH,C4_Wymagania_sprzetowe_FIFA_13_zaktualizowane.html

Powoli się zbiera tych gier - jak nie Battlefield, to Sleeping Dogs, jak nie FIFA 13, to nowy Need for Speed...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno to nikogo dziwić, bo XP to już lekki staroć. Odnośnie dema: 11. września, choć nie wiadomo jeszcze jakie będą drużyny. Ja po zapowiedzi w CDA jestem jeszcze bardziej 'nagrzany' na Fifę 13 m.in. ze względu na tryb, w którym forma zespołu będzie uaktualniana co kolejkę - jeśli drużyna przegra 'w realu', to w Fifie w całym tygodniu będzie miała słabą formę. Świetny patent ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że trio z Dortmundu zostanie w trzynastce docenione, bo w dwunastce mieli zdecydowanie za niskie staty.

Jakby Lewandowskiemu tak 84-85 dali, a Piszczkowi i Błaszczykowskiemu po 80-81 to by może by Polska miała te 4 i pół gwiazdki.

Wtedy grając Polską w sezonach pojedynków grałoby się z najlepszymi drużynami globu.

A jeśli chodzi o zagranicznych grajków to Robin van Persie jest wielką niewiadomą dla mnie, bo z jednej strony zawalił sprawę na Euro 2012, ale z drugiej strony to po ostatnim sezonie w Arsenalu 89 powinien mieć. Ciekawe czy Ramires będzie wzmocniony, bo 79 to było zdecydowanie za mało w fifie 12. No i do mocarstw 5- gwiazdkowych dojdzie PSG, więc na pewno w sieci znajdzie się wielu amatorów tej drużyny.

A jeśli chodzi polską ligę to nie będzie jej w trzynastce, czy tylko nazwy drużyn zostaną przerobione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co te 4.5 gwiazdki ma mieć nasza kadra? Za 4piłkarzy? Pomińmy twoje 84-85 dla Lewego bo to śmiech-zaledwie kilka pkt mniej od absolutnego topu ale jeśli już tak bardzo ta trójka+Czezny mają być wzmocnieni to cała reszta nie powinna przekraczać 60.

Co do RvP-trzy mecze mają przekreślić wcześniejsze 10miesięcy? W takim razie większość składu Holandii czy Francji powinna dostać nerfa do jakichś 75pkt.

Najważniejsze żeby nie zabronili ,,starego,, systemu obrony-kocham grać z ludźmi których taktyka w obronie to spam dwóch przycisków i ciągły pressing na sprincie-nie dość że cholernie łatwo takiego delikwenta okiwać to 2minuty podań w środku potrafią zabić kondycyjnie Ronaldo jeszcze przed przerwą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...