Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Gość ShVagYeR

Ta gra należy do mojej świętej trójcy futbolowej: WC98, FIFA99, CM4. Poza tymi grami na dysku mam tylko Diablo II, które rzadko dotykam. Właściwie ze wszystkich FIF ;) najwięcej czasu spędziłem i najwięcej zabawy miałem właśnie przy 99...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Już sobie przypomniałem! FIFA, którą miałem, to właśnie '99. A więc przyłączam się do zgodnego chórku graczy: "FIFA99 - najlepsza FIFA, la la la"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koresh

Dla mnie coś genialnego. Pierwsza gra w jaką grałem na PC. Aż się łezka w oku kręci :cry: . Nowe części nie mają już takiego hmmm... "klimatu". A ta gra to cudo! Ma właśnie taki "klimacik" który przysysa do kompa na długi, długi czas. :cry: Wzruszyłem się Buuuuuuuuuueeeeeeeeee chlip chlip smark! Już! Dzięki za chusteczkę. Gry potrafią wruszyć. według mnie najlepsza część w serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość | fido bezczelny |

FIFA 2003 jest bardzo dobra, ale zdecydowanie mogło być lepiej... EA co roku sprzedaje nam niemal dokładnie to samo, tylko z ładniejszą grafiką... Gdyby dołożyli jakiś nowy tryb, nowe funkcje, znacznie zwiększyłoby to żywotność gry, a i narzekań na politykę firmy byłoby mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venom

FIFA jest dla mnie czymś ekstra. Wprawdzie powychodziły nowe, ale często jak nie mam żadnych gier na składzie, to szpilam właśnie w 99. jedna z najlepszych FIF. chociaż 98 też dało by się z nią porównywać. Największym plusem tych gier była możliwość gry na hali. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Największym plusem tych gier była możliwość gry na hali. :lol:

Oj gdyby tak Fifa 2003 posiadala opcje gry na hali to wtedy dopiero mozna by bylo mowic, ze jest to gra idealna w swoim rodzaju. W tym przypadku ma jakas dziure - ta dziura to wlasnie nie moznosc gry na hali. Miejmy nadzieje, ze kolejna Fifa bedzie posiadala late, ktora to zalata ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaroZu
Tak tak Fifa 2003 to dobra gra, ale posiada wiele wad które psóją całą zabawe. Ale to nic po w przygotowaniach jest FIFA 2004 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Tak tak Fifa 2003 to dobra gra, ale posiada wiele wad które psóją całą zabawe. Ale to nic po w przygotowaniach jest FIFA 2004 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ja i tak mysle, ze ta Fifa2k4 to nie bedzie zadna nowosc w porownaniu do poprzednika - ten sam engine itp. Mozna sie jedynie spodziewac lepszej muzyki (moze wreszcie cos ostrzejszego? ;) ) oraz lepiej wygenerowanych ruchow postaci. Jednym slowem zadna nowosc... ale i tak kupie :lol: Aaa... zapomnialem jeszcze o jednej nowosci wprowadzonej do Fify2004 - tryb kariery? No i po co? Przeciez to nie jest zaden manager?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radmir

hmhm... fifa jaka jest kazdy widzi... trzeba przyznac ze jest niezle glownie za sprawa odswiezonej grafy (nowy engine) i troche zmienionego sterowania (tu mam mieszane uczucia bo o ile rzuty wolne sa super o tyle 2 triki na krzyz to jakas paranoja) niby EA przy kazdej fifie dorzuca cos nowego ale zawsze tez czegos ubywa, zauwazyliscie? ehh ...no w kazdym razie osobiscie moja ulubiona fifa do tej pory byla bodajze EURO 2000 ...naprawde gralem ile wlazlo... pozniej to byly same odgrzewane kotlety... niestety nie mialem okazji zagrac w WORLD CUP 2002 ktore podobno tchelo sporo swiezego powietrza do tej zatechlej futbolowki :)... dobra koncze juz ten przydlugi wywod... aha mialem okazje zobaczyc pare screenow z FIFY 2004... hmm toz to wyglada zupelnie jak ulepszona leciutko 2003 ...panowie panowie co wy wyprawiacie... no chyba ze w pol roku stanie sie cos naprawde przelomowego (ja chce trening... wiecej trikow... lepsza muze!!! ...i wogule najlepiej PRO EVOLUTION SOCCERA NA PC heheheh). :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Czy wiecie może coś o polskim dodatku z rodzimą ligą??? Podobno będzie coś około 100mb...

Ale o jakim dodatku Ci chodzi? Oficjalnym? Bo pamietam, ze do Fify2k3 bylo troche dodatkow (nieoficjalnych) ktore dodawaly Lige Polska. Ale jak mowie - ten dodatek byl niestety nieoficjalny :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Fifa 2k3 chyba na razie ze wszystkich "FIF" zbliżyła się do realizmu. Jednak daleko jej do mojego marzenia: Sposób przedstawiania meczów i cała otoczka menadżerska Championshipa. Ech... A propos muzyki, słyszeliścię tą z NHL 2003. O my God, nawet Papa Roach się tam znalazł. EA Sports jak chce to potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Co do sterowania. Jest takie magiczne miejsce Options, gdzie wszystko można ustawić według własnych upodobań. Sam zresztą tak uczyniłem, a poza tym gram na padzie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Rzeczywiście 2003 to chyba najlepsza z wszystkich symulacji piłek na PieCyka ale ja najbardziej zapamiętałem '98 i to ją darzę największym sentymentem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...