Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

A mnie FIFA dziś zaczęła wkurzać, i to bardzo. Nie wiem czy to przez to, że przez 2 dni nie grałem, ale teraz żeby wygrać mecz to tamci muszą popełnić straszny błąd. Z rożnych nic nie siada, bo bramkarze przypomnieli sobie, że mogą wyjść i złapać piłkę, sam na sam ostatni raz już nie pamiętam kiedy byłem, rzadko kiedy wygrywam wiecej niz 2-0 [chociaż wczoraj udało mi się pobić swój rekord na WC: 7-0 :D.]

Ma moze ktos kod rejestracyjny do fify bo nie moge przez neta grac?

prosze!odp wysylac na gg 1671253

Weź sobie swój :P.

glazio>> aha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłem się na World Class i problemem będzie obrona mistrzostwa Polski Lechem. Sezon zacząłem od dwóch porażek, potem seria remisów, ale po zwyciestwie w LM z Bayerem Leverkusen 2:1 dostałem wiatr w skrzydła i mi idzie całkiem dobrze ;) W sumie teraz na tym poziomie trudności to dopiero przyjemnie się gra. Kwintesencja FIFY.

rekord na WC: 7-0 .]

No, no sporo. Mój dotychczasowy rekord na WC to 3:0. Ale już mam tak, że zawsze mógłbym wygrywać sporo wyżej, ale sytuacje się marnuje to tak jest.

Weź sobie swój .

Nie wymagaj od biedaka takich rzeczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz gram 6 sezon: dostalem sie do bundesligi dynamem drezno... szczerze mowiac gra zrobila sie troche nudna bo ciagle wygrywam (no dobra, czasem trafi sie jakis remis), mam juz passe 72 meczy nie przegranych. wlasciwie gram tylko po to zeby odblokowac wyyzszy poziom bo ten mnie juz nie satysfakcjonuje a przez neta grac nie moge. moze kilke dni przerwy sprawia ze znowu z pasja zagram te kilka meczy...

na miniecie przeciwnika, najczesciej uzywam po prostu podan, jednak czasami uda mi sie zrobic na padzie tricki w stylu zidana (nie wiem czy wiecie o jaki mi chodzi).

ostatnio doszedlem do wniosku, ze nie wiadomo jaka bylaby dobra ta fifa to i tak nic mi nie zastapi grania w pilke na zywo;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś gram trzeci sezon. Po rocznym pobycie w Wiśle Kraków i Celtiku, przeniosłem się do PSG. Po tym sezonie mam zamiar wykupić nowe drużyny do trybu kariery i zagrać w końcu w lidze hiszpańskiej albo angielskiej... :)

FIFA 06 jest SUPER SUPER SUPER.

The best of FIFA 06

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :arrow:

Nie no... ciekawy post, nie powiem... zastanawiam się czy moderatorowi się spodoba...

Nie spodobał się - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zagrać jeden mecz z "Legendarną jedenastką" moją ukochaną Valencią i naprawdę ta gra jest super! :wink: Widać dużą różnicę w grze pomiędzy słabą a dobrą drużyną czy też poszczególnymi zawodnikami. Gra sprawiła na mnie pozytywne wrażenie. Lecim grać dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Na moim "sprzęcie" Fifa '06 prawdopodobnie w ogóle nie ruszy. Z tego, co czytałem- niewiele się zmieniło, więc sam nie wiem, czy jest czego żałować :P. W sumie dla mnie najlepsza była i jest Fifa z numerkiem 2003. Cóż z tego, że najbardziej zręcznościowa ze wszystkich, skoro gra w nią sprawia największą przyjemność?

Co do rekordów bramkowych: jak powiedziałem, nie wiem, jak ma się sytuacja w nowej odsłonie. Starsze roczniki nie były ekstremalnie trudne. Najwyższa wygrana w '05 w meczu Realu z Barceloną (grałem tą drugą) to bodaj 8-1. Rocznik '04 w pojedynku tych samych drużyn: 10-0. 2003: 11-1. 2002: 12-0. 2001: 15-0. Z tego, co widać, poziom trudności wzrasta z każdym rocznikiem. Albo to ja gram coraz gorzej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 7-0 na WC :D.

Skonczylem sezon PSV i miałem iść do PSG. Ale jak zwykle nie mogłem się zdecydować i wylądowałem w FC Basel :). Mam nadzieje, że to bedzie szybki sezon i od przyszłego sezonu zaczne grać w jakiejś lepszej lidze ;]. A za ten brak konsekwencji to mnie kiedys pokara ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł nowy rekord - 7:1. Wprawdzie różnica bramek ta sama, ale te 7 wpadło, nie? Ja doprowadziłem Chievo do Serie A, nie był zarząd zadowolony, to wyniosłem się do AS Roma. W pierwszym meczu z nimi (z Chievo) pokonałem nowego trenera 5:2.

W Lidze Mistrzów wygrałem z Realem Madryt 3:0. Ciekawostka: wygrywam 1:0, przychodzi brat, ładuję drugiego gola, braciszek pyta: "Na amatorze grasz?" Ja: "Nie, world class". Strzelam trzecią bramkę. :]

I jeszcze jedna sprawa: Ta gra jest za łatwa - nie ma jakiegoś hardcore poziomu trudności? Bo moja taktyka: [Q], następnie [Q] + [W], lub Q + E, lub W i strzał sprawdza się niemal zawsze.

Do tych, kótrzy grają na WC: Czy u Was też bramkarze stoją przed bramką, nie wychodzą i tylko czekają, aż podejdę na 3-4-5 metr i strzelę gola? Sporadycznie zdarza się, że bramkarz wychodzi dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych, kótrzy grają na WC: Czy u Was też bramkarze stoją przed bramką, nie wychodzą i tylko czekają, aż podejdę na 3-4-5 metr i strzelę gola? Sporadycznie zdarza się, że bramkarz wychodzi dalej.

Nie, niestety nie tylko u Ciebie. Ot, jeden z wielu błędów nowej FIFy i kolejny argument potwierdzający teorię o "sztywności" gry. Zobaczcie jak bramkarze zachowują się na przedpolu w PES5... bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wygrałeś na World Class, czy na Amatorze?

Na WC. Taki wynik co prawda zdarzył się raz, ale się zdarzył ;]. W sumie grając w Fifę poniżej poziomu Semi-Pro nie schodzę.

W Lidze Mistrzów wygrałem z Realem Madryt 3:0. Ciekawostka: wygrywam 1:0, przychodzi brat, ładuję drugiego gola, braciszek pyta: "Na amatorze grasz?" Ja: "Nie, world class". Strzelam trzecią bramkę. :]

Ha, miałem taką samą sytuację :). Z tym, że mój brat po zobaczeniu gry, stwierdził: "To oni tacy słabi są?!". Potem usiadł i zaczął grać na tym samym poziomie. Oczywiście przegrał :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem taką samą sytuację :). Z tym, że mój brat po zobaczeniu gry, stwierdził: "To oni tacy słabi są?!". Potem usiadł i zaczął grać na tym samym poziomie. Oczywiście przegrał :].
Hry, hry... Posłuchaj kolejnego epizodu:

Chievo Verona, ostatni mecz w sezonie, kumpel siedzi obok mnie. Wygrałem łatwo 2:0. Gość pyta: Ty, jak tobie tak łatwo idzie, to może ja też spróbuje? (na WC) I spróbował - dostał w d... 3:0 :twisted:

Uwaga! Padł nowy forumowy rekord! 8:1!

PS Zauważyłem, że w FIFIE 06 też - jako tako - jest wyznawany "kult Pana Trenera Chelsea". :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł nowy rekord - 7:1.

moj rekord to 8:0;p z korona i chyba cracovia :gralem legia oraz z hannoverem gralem dynamem drezno.

I jeszcze jedna sprawa: Ta gra jest za łatwa - nie ma jakiegoś hardcore poziomu trudności? Bo moja taktyka: [Q], następnie [Q] + [W], lub Q + E, lub W i strzał sprawdza się niemal zawsze.

jqk odblokujesz wszystkie zadania z dwoch dowolnych regionow to ponoc ma sie odblokowac nowy poziom trudnosci. mi juz nie wiele brakuje zeby tego osiagnac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja gram coraz mniej z kilku powodów. Po 1 mam konkurs z anglika jutro i by się przydało coś zrobić, po 2 demo NFS:MW [a 25 pełna :D], po 3. szkoła wzywa...

Rekrod ciągle 7:0, w FC Basel zagrałem dopiero 5 czy 6 meczy, ale dziś może małą partyjkę zrobię :D.

Teraz gram tylko po to, żeby odblokować nowy poziom trudności, a pozniej po to, żeby nauczyć się od nowa grać :D.

Hawk>> mam dokładnie taką samą taktykę :D. No i jak bramkarz łapie piłkę, to naciskam [W], później [A] na maxa i napastnik odbiera :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Padł nowy forumowy rekord! 8:1!

Poprawka, 8-0. Wyrównałem osiągnięcie mihaua, wygrywajac w takim stosunku z Koroną. Co ciekawe, poza tym jednym meczem nadal nie mogę w jednym spotkaniu strzelic węcej jak trzech bramek, chocby nie wiem co się działo. Intrygujące.

Heh, a ja gram coraz mniej z kilku powodów.

Ja tam gram w FIFĘ mniej niż wy, ale regularnie i wytrwale. Właśnie drugi sezon wkracza w decydującą fazę. Walka o mistrzostwo rozegra się międziy Wisłą K. a Lechem prowadzonym przez JaqbSa. Również te dwie drużyny spotkaja się wkrótce w półfilnale Pucharu Polski. Postaram się również jak najdalej zaprowadzic mistrzów kraju w Pucharze (U)EFA, póki co dziś powalczę o 3 rundę.

I jeszcze jedna sprawa: Ta gra jest za łatwa - nie ma jakiegoś hardcore poziomu trudności?

Ekstra hardkorowy poziom trudności jest, jak się gra z kumplem z forum, nie Hawk :P Się musimy niedługo zgadac, cobyś się zrewanżowac mógł za dwie porażki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że umawiacie sie na forumowe potyczki? To ja też z chęcią :). Tylko przez EASO czy normalnie? :> No, a poza tym, to dajcie mi fory, bo cienki jestem ;).

Oj, jak mnie FC Basel wkurza. Za mecz u siebie zarabiam 93 punkty, a na wyjezdzie trace 950... Zostało mi już niecałe 6 tysiecy na koncie i albo mnie wspomoże zarzad, albo musze cos wygrac, bo bedzie słabo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak >>> WC jest nierówne - z Milanem 1:1, z Chelsea 3:2 i 0:2, z gorszymi zawsze wygrywam. :P Naprawdę nie wiem od czego to zależy, ale na szczęscie wylazłem z grupy LM i czeka mnie przeprawa z kimś tam. :)

To strzelanie goli staje się cholernie nudne, bo innego sposobu nie widzę. Jak chcę przpier... mocno, to piłka idzie na bramką, z daleka - obok, lub nad nawet graczem z umiejętnościami 90 punktów. Pozostaje zabójcza prostopadła i lekko tuż nad ziemią. Chyba najlepsza taktyka.

JaqbS, poczekaj, zagramy jeszcze kiedyś, to zobaczysz. :twisted:

Nowy rekord, amatorzy: 9:0

Podkościelny, złapię Cię kiedyś na gg, to Ci wszystko objaśnię. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaqbS, poczekaj, zagramy jeszcze kiedyś, to zobaczysz.

No dizś na na remis wyszło. I nie podkładaj mi się chamie, bo co to za gra. Potrafię sobie bez tego radzic, co ci juz udowodniłem :P

A tak w ogóle, to co sądzicie o pomyśle stworzenia forumowej ligii FIFY 06? Ustaliłoby się, kto gra, terminarz jako taki, a aktualna tabela na bierząco byłaby zamieszczana w odpowiednim topiku w "Gramy w Sieci". Ew. można by atlernatywnie zrobic Puchar FA, czyli rozgrywki pełna gębą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, toż to bardzo dobry pomysł jest! Ja się już zgłaszam ;]. A co do sposobu rozgrywek, to po pierwsze powinna być parzysta liczba osób, jakby była podzielna przez 4 to można zrobić grupy, a jak nie, to system pucharowy mecz-rewanż. Rozgrywki mogłyby się odbywać jakoś tak przez EASO [żeby tylko oryginalni grali] albo po udowodnieniu oryginalności gry [bo w końcu piratów nie chcemy ;)]. Jakby co, to może się Jaqbs tym zajmiemy? Tylko mnie nie ma jutro ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podi => Zatem jest nas na razie dwóch, no trzech, bo Hawka też liczyc pewnie można. A co do organizacji, to mogę się tym zając, ale trza będzie omówic pewne istotne szczegóły przez gg, zatem jeszcze poczekamy trochę
O, toż to bardzo dobry pomysł jest! Ja się już zgłaszam ;]. A co do sposobu rozgrywek, to po pierwsze powinna być parzysta liczba osób, jakby była podzielna przez 4 to można zrobić grupy, a jak nie, to system pucharowy mecz-rewanż. Rozgrywki mogłyby się odbywać jakoś tak przez EASO [żeby tylko oryginalni grali] albo po udowodnieniu oryginalności gry [bo w końcu piratów nie chcemy ]. Jakby co, to może się Jaqbs tym zajmiemy? Tylko mnie nie ma jutro .

:D

Ja tesz się dopisuje do FORUMOWEJ ligii FIFY06 ale czemu musi by tylko te EASO :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dizś na na remis wyszło. I nie podkładaj mi się chamie, bo co to za gra. Potrafię sobie bez tego radzic, co ci juz udowodniłem :P
Kiedy? Wtedy, co prowadziłem 3:1, dałem Ci gola, potem rożnego i strzeliłeś z głową? Szkoda, że nie zauważyłeś, że specjlanie wyszedłem bramkarzem. Ale i tak dostałeś w końcu 5:3 :twisted:
A tak w ogóle, to co sądzicie o pomyśle stworzenia forumowej ligii FIFY 06? Ustaliłoby się, kto gra, terminarz jako taki, a aktualna tabela na bierząco byłaby zamieszczana w odpowiednim topiku w "Gramy w Sieci". Ew. można by atlernatywnie zrobic Puchar FA, czyli rozgrywki pełna gębą ;)
Cymu nii.. Co do kwestii EASO/coś innego, to niech to będzie ustalane między zawodnikami.

System pucharowy byłby lepszy, bo nie trzeba było się pierdzielić z tabelą. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy? Wtedy, co prowadziłem 3:1, dałem Ci gola, potem rożnego i strzeliłeś z głową? Szkoda, że nie zauważyłeś, że specjlanie wyszedłem bramkarzem.

Zacytuję siebie:

I nie podkładaj mi się chamie, bo co to za gra. Potrafię sobie bez tego radzic, co ci juz udowodniłem

I said ;)

System pucharowy byłby lepszy, bo nie trzeba było się pierdzielić z tabelą. :]

Ja mógłbym się z "pierdzielic z tabelą". Może dziwnym, ale lubię takie rzeczy, tworzenie sobie lig jakichś tam i tabel ;)

czemu musi by tylko te EASO

As Hawk said, nie musi byc to koniecznie EASO.

A tak poza tym to jestem hepi, bom w półfinale (no niemal) UEFY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich juz dawno mnie tu nie bylo;p... no 9 do 0 to jest cos;)

mi raz udalo sie strzelic wiecej ale przez nie uwage w koncowce stracilem 3 gole i mecz zakonczyl sie wynikie 11:4. dodam ze gralem Realem przeciwko Athletic Bilbao. Troche sie wqrzylem na te bramki pod koniec, bo komp ewidentnie oszukiwal... niemal kazde moje podanie trafialo do przeciwnika mimo iz zwykle mi sie to nie zdarza (nigdy w takich ilosciach).

a co do tego forumowego turnieju tez jestem za tylko ze musze pierw poczekac az zrobie cos z routerem bo nie pozwala mi on na razie grac w sieci. na dodatek musze qpic nowego pada (jako ze jestem troche czlek nerwowy, przy fifie nader szybko sie bulwersuje) bo mi sie tak dziwnie polamal;). nara nara zarosnieta szpara...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem :).

Z tego co widzę coś się tu zaczęło rodzić z Ligą FIFY. Tak więc teraz trzeba zrobić topic w GwS [chyba, ze juz jest :D]. Co do formy, to pucharowa jest bezlitosna, a tabela daje jakies nadzieje dla najslabszych :D. Ale mi to wsio rybka. To EASO to było po to, żeby grali tylko ludzie posiadający oryginalną grę ;). Ale to już można ustalać, tylko mnie trzeba nauczyć grać inaczej, bom laik ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...