Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Beyond Good & Evil

Polecane posty

Gość sheeep

Hę? Ostatnią dawkę lekarstwa? O ile sobie przypominam, o żadnych dawkach nie było mowy. No chyba że wtedy jak uzdrawiano HH...

Ja sądzę, że Pey'j w kolejnej części zamieni się z małego prosiaka w gigantycznego Świnio-Domza pożerającego dzieci. Jedna z misji polegałaby na jego unicestwieniu, zanim skończą się wszystkie dzieci.

A tak na serio, byłobyto śmieszne i tragiczne zarazem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem BG&E i mimo iż jej jeszcze nie skończyłem mogę spokojnie powiedzieć TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH WYDANCH OSTATNIO(w przeciągu roku) NA PC GIER!!! Gra którą robiono z pomysłem, pasją to sie czuje i dlatego jest tak grywalna, no i ta muzyka i grafika miodzio. Niewiele jest takich gier w które autorzy wkładają pasje, ostatnio to tylko: BG&E, PoP SoT (WW juz mniej) Thief 3, DX IW. Naprawde jeżeli ktoś jeszcze w BG&E nie grał to czas zakupić!! Naprawde Warto!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj można kupić nowe Beyond Good & Evil za 19.90zł w kioskach. Kto nie kupił niech zasuwa do kiosku, bo gra warta jest tej ceny :wink:

Kupiłem, bo zauważyłem w kiosku. I nie żałuję, bo żałować nie ma czego.

Ale co to u diabła za "pismo"?! Myślałem, że umrę, kiedy zobaczyłem postać na okładce... :lol:

Co proszę!? A ja na to dałem prawie stówę, ale musze powiedzieć że nie załuje ani grosza wydanego na tą grę. Fabuła w tejże grze jest IMO najlepsza z jaką przyszlo mi się zmierzyć w mojej karierze w branży gierkowej.

Cóż- zawsze trzeba się liczyć ze spadkiem cen... To naturalne. Mój kolega miał taką samą sytuację z Icewind Dale'm II. Kupił ją za 100, a kilka miesięcy później kosztowała już coś ok. 30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby człowiek miał takie nastaweinie że po co teraz kupować, za miesiąć będzie tańsze to nic by nie kupił. Tym sie nie można kierować, ja wiedziałem że chce mieć BG&E i nawet jakby kosztował 200 a miesiąć później 100 to bym sobie tę grę kupił jak najszybciej( o ile fundusze by mi na to pozwoliły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj można kupić nowe Beyond Good & Evil za 19.90zł w kioskach. Kto nie kupił niech zasuwa do kiosku, bo gra warta jest tej ceny :wink:

...

Nieeee! To koszmar! BGE, co oni z tobą zrobili? Moja kochana gra została poniżona, zgwałcona i podeptana! Co będzie z nią dalej? Może zostanie wydana w gazecie hurtowni Play za 9,99 zł? "20 pełnych wersji gier, w tym: Nitro Family, Alien Shooter, Kurcze Pieczone 3, Beyond Good & Evil..." Boże, spraw bym nie dożył tego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheep - nic nie zrobili - taka jest kolej rzeczy... Im większa konkurencja na rynku, tym tańsze będą odgrzewane hity - a BGE jest jeszcze ciepłym hitem. Wczoraj zainstalowałem i..... odpadłem na 4h... Ta gra ma w sobie zbyt duży magnetyzm, aby w nią grać przed snem.. I nawet wydając ją z szitami, to ludzie i tak wiedzą, że BGE wielkie jest i juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Że na PC czegoś na taką skalę nie było to się mogę zgodzić (bo nie pamiętam, czy ostatni Rayman wyszedł przed czy po BG&E), ale jeśli chodzi o tematykę gier konsolowych to BG&E wyróżnia się "zaledwie" klimatem & fabułą." (Mariusz Saint)

Rayman wyszedł PRZED BG&E (konkretnie rok wcześniej), ale wielkiej sławy też nie zdobył... Ale Beyond Good & Evil miała absolutnego pecha - bo wyszła w tym samym czasie co pierwszy PoP...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj dorwałem tą gierkę (Do tej pory tylko w demko mogłem pogrywać) i jeśli mam być szczery, to bez względu jak horendalnie wysoka by była cena, to Beyond Good & Evil była by warta każdej wydanej na nią złotóweczki. Oceniam gierki na podstawie emocji jakie we mnie rodzą sie podczas grania oraz jakie mam po zakończonym graniu. Ta Gra Jest Wielka, kiedy porwali Pey'ja to na początku byłem totalnie wściekły, a potem strasznie podłamany. W sumie to rzucałem słówkami mocno niecenzuralnymi, a każdego Alphasa, którego dorwałem, z rozkoszą wykopywałem w niebo. Klimat, Muzyka, Poziom rozbudowy, naprawde trzeba mieć ciężkie uczulenie na ten typ gier żeby sie przynajmniej nie spodobała.

Tak swoją drogą to mam chyba wersje 1.01 czy cosik like that, w każdym razie po upathowaniu, jeśli któryś forumowicz zna miejsce gdzie mógłbym dorwać wyższy path (żeby gra nie stopowała) to bardzo bym prosił rzucić Prywatna Wiadomość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, dzisiaj skończyłem tą cudną gierkę (znaczy wczoraj, przed Północą) i jestem zmuszony... potwierdzić swoją opinię o absolutnej cudności tej gry. Ciekaw tylko bardzo jestem... co się właściwie stało po zakończeniu. To wielkie coś było opętane i moja walka je uwolniła. A może uznało swoją przegraną i uwolniło ludzi, a może Jade poświęciła się by uratować innych ludzi, a może... Kurde sam już nie wiem, jak ktoś ma jakieś inne teorie to zapraszam do dyskusji, a jeśli ma adres do jakichś oficjalnych źródeł informacji to będę dozgonnie wdzieczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie... To jest genialna odskocznia od wszystkich napier... typu RTS, czy FPS (nie mówię, że te gatunki są niegrywalne - są jak najbardziej). Jestem zauroczony... Wspaniała grafika, grywalność, ciekawa fabuła - czego chcieć więcej? Zarzuciłem KotORa na rzecz Beyonda! :) To musi o czymś świadczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
Od dzisiaj można kupić nowe Beyond Good & Evil za 19.90zł w kioskach. Kto nie kupił niech zasuwa do kiosku, bo gra warta jest tej ceny :wink:

...

Nieeee! To koszmar! BGE, co oni z tobą zrobili? Moja kochana gra została poniżona, zgwałcona i podeptana! Co będzie z nią dalej? Może zostanie wydana w gazecie hurtowni Play za 9,99 zł? "20 pełnych wersji gier, w tym: Nitro Family, Alien Shooter, Kurcze Pieczone 3, Beyond Good & Evil..." Boże, spraw bym nie dożył tego dnia!

Eee...no, a o co chodzi? Przecież to dobrze, że wydają po niższej cenie, dzięki czemu kolejne osoby ją kupią i zagłębią się w świat gry. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę grę właśnie w kiosku za 19,90 i nie wpłynęło to raczej ujemnie na jej jakość :wink: - nadal jest po prostu genialna! Grafika, muzyka, fabuła - wszystko praktycznie idealne. Żałuję, że nie spojrzałem na tę grę wcześniej. Pewnie gdyby więcej ludzi kupiło ją od razu po premierze,

to może doczekalibyśmy się seqela - a teraz można tylko siąść i płakać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po dłuższym czasie od skończenia tej gierki wychodzi jej jedyna chyba poważna wada: zupłeny brak replayability, przynajmniej w moim wypadku. Zupełnie nie uśmiecha mi się przechodzenie jej jeszcze raz, gdyż wiem, że wszystko będzie takie samo, a odkryłem znakomitą większość jej sekretów...

No nic, może jeszcze mi się coś odmieni. Mam nadzieję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh lol.....ja nie jestem hardkorowym graczem w przygodówko/platformówki (a chyba tak można zaklasyfikować BG&E), ale w tym przypadku zupełnie mi nie idzie....Wiem, że się zblaźnię, ale powiedzcie mi jak przejść tą jaskinię na samym początku gry (tam gdzie trzeba zrobić fotki jakiegoś stworka) :arrow: drogę blokują takie głupie parzące cosie a nie rozkminiłem objazdu :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, kumpel przyniósł - "chcesz fajna gra, taką babką sie chodzi ze świnią!" Nic z tego nie zrozumiałem, ale "zaryzykowałem" i się opłaciło. Po prostu pokochałem tę grę. Niestety po 10 godzinach mi ją zaj... tzn zabrano i co? Doszedłem do ostatniego bossa i nie umiałem go pokonać. Zapewne gdybym dłużej posiedział, to ukończyłbym tę wspaniałą grę, ale niestety... Teraz zostały tylko miłe wspomnienia i save`y... Ech... tylko 10h...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę grę właśnie w kiosku za 19,90 i nie wpłynęło to raczej ujemnie na jej jakość :wink:

Pytanie za 100pkt. ;) Gdzie można ją jeszcze kupić? Bo obszedłem trochę kiosków i innych takich miejsc z gazetami, ale nie znalazłem po tak ciekawej cenie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę grę właśnie w kiosku za 19,90 i nie wpłynęło to raczej ujemnie na jej jakość :wink:

Pytanie za 100pkt. ;) Gdzie można ją jeszcze kupić? Bo obszedłem trochę kiosków i innych takich miejsc z gazetami, ale nie znalazłem po tak ciekawej cenie. :(

nówki są na www.wirtus.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA GRA WYMIATA!!!Nieco dziecinna stylistyka wogóle nie przeszkadza w czerpaniu stuprocentowej przyjemności z tej gry!I ciągle wkurzam się czytając dawne VETO na temat BG&E."Szkoda że ta gra jest taka kiepska"

Phew,nie zna się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...