Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonkol

Co mnie najbardziej DENERWUJE w CDA?

Polecane posty

Skoro już mam powiedzieć co mnie w CDA denerwuje - jest to fakt, iż nie recenzujecie wszystkich ważniejszych gier. Gdzie recenzje Poldek Driver, gdzie 18: Wheels Of Steels...? :wink:

Hard Truck chyba był (zapowiedź była na 100%). Zresztą i tak gierka zwalona :P Jedynka była lepsza tylko troche dziwne, że tak miny "beztrosko" leżały na głównych autostradach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld- Przecież to wywalanie jest bez sensu! Co z tego że wywaliłeś gościa, skoro on może się zapisać pod inną ksywą. No chyba, że się mylę :lol:

Gadki w stylu "A ja i tak lubię szpinak" rządzą:) . Więcej takiego Gamewalkera, please! 8-[

No niby tak , ale traci całą statysykę heheh

A jak dobrze zajdzie za skórę to dostaje bana na IP. Poza tym tacy delikwenci są charakterystyczni i zazwyczaj dostają ban po raz drugi. Choć jest już jesten wyjątej o ile sie nie myle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem dostać bana ale nie wiem za co :) Pewnie za niewinność (jak wszyscy). A odnośnie tych autek redakcji to fotka była w Gamewalker a nie jak pisałem w Na Luzie. I to jakoś nie dawno. To takie tylko małe sprostowanie (jak w ogóle ktoś jeszcze wie o czym mówię :) )

Eld. To grasz na www.hattrick.org ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PookyKiller

Tia... Ale zauważ że ja "jestem" goblinem czy czymś i mnie to nie obchodzi! Nie mam netu w domu, tylko u wujowstwa, więc nie jestem za często na forum. I co, mam 50 tematów pisać dziennie żeby być czymśtam? eee... Aha, na cdekach powinno być trochę więcej z forum:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PookyKiller
Mnie najbardziej wkurza AR. NIe pasuje do tego w miarę inteligentnego czasopisma.

CCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOO????? Jak śmiesz????? Jeśli by niebyło sławnego AR to bym zrezygnował z całego CDA, bo by straciło swój klimacik. Ile osób zaczyna CDA od ar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mam powiedzieć co mnie w CDA denerwuje - jest to fakt, iż nie recenzujecie wszystkich ważniejszych gier. Gdzie recenzje Poldek Driver, gdzie 18: Wheels Of Steels...? :wink:

Spox, poldek miał premiere zdaje sie gdzies na początku listopada, więc jeszcze będzie. A "18" było, recenzje pisał Qn'ik i gra dostała 8 (pisze z pamięci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mam powiedzieć co mnie w CDA denerwuje - jest to fakt, iż nie recenzujecie wszystkich ważniejszych gier. Gdzie recenzje Poldek Driver, gdzie 18: Wheels Of Steels...? :wink:

Hard Truck chyba był (zapowiedź była na 100%). Zresztą i tak gierka zwalona :P Jedynka była lepsza tylko troche dziwne, że tak miny "beztrosko" leżały na głównych autostradach :)

Ale ja lubię recki zwalonych gier (i ważcie się mnie odsyłać do Kaszanki Zone :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Mnie najbardziej wkurza AR. NIe pasuje do tego w miarę inteligentnego czasopisma.

CCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOO????? Jak śmiesz????? Jeśli by niebyło sławnego AR to bym zrezygnował z całego CDA, bo by straciło swój klimacik. Ile osób zaczyna CDA od ar?

jejku koleś sobie delikatnie zażartował, a Wy już z bulwersami...

Mnie anjbardziej denerwuje to,że nie ma Yasia :P On zwalone gry nie smętnie przedstawiał(jak często to ma miejsce w Kaszance :( ) tylko tak, że aż się chciało w tę grę zagrac, by się razem z nim posmiac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mam powiedzieć co mnie w CDA denerwuje - jest to fakt, iż nie recenzujecie wszystkich ważniejszych gier. Gdzie recenzje Poldek Driver, gdzie 18: Wheels Of Steels...? :wink:

Hard Truck chyba był (zapowied? była na 100%). Zreszt? i tak gierka zwalona :P Jedynka była lepsza tylko troche dziwne, że tak miny "beztrosko" leżały na głównych autostradach :)

Nie bylo tylko Poldka, ale po Maluch Racer i ocenie jaki dostal, wcale mnie to nie martwi. A recenzjumy to, co dostaniemy albo sami sprowadzimy (LEGALE!), a wszechmocni nie jestesmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bez bicia się przyznam. Najpierw czytam WSTĘPNIAK. A tak a propo reklam (nowy wstępniak). Ja reklamy świąteczne oglądam już z objętnieniem ale nic nie przebije tej z pieluszkami (pewnej znanej firmy) puszczonej tak w okolicach obiado-kolacji z "żadką kupką". Ech. Normalnie odechciało sie jeść :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymy?lać to jedno. A kto z robi screeny do tych gier ? :)

>>>Bah, sciagne cos z sieci, czego nie znasz i powiem, ze z tej gry.

Ech. Najbardziej mi szkoda ilo?ci stron. Kiedy? dojechali?cie do 204 i my?lałem, że będziemy się dalej rozwijać.

>>>My tez. Ale potem przyszla recesja, niz demograficzny itede.

I coz zrobisz?

Poza tym było więcej kursów kiedy?. Czy teraz nie ma chętnych na pisanie ? Ja się paru rzeczy nauczyłem z CDA (html,php,pascal...). Inna rzecz, że to stare czasy (aż tak ?) i dzi? już mnie to nie kręci ale ... . Wydaje mi się, że było po prostu więcej wszystkiego :)

>>>Bylo wiecej stron, to bylo i wiecej tresci - swoja droga wtedy wszyscy nas bluzgali, ze "jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego", i chcieli zebysmy skoncentrowali sie na grach i tematach z nimi zwiazanych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie stalo z Lordem Yabolem ?

>>>yabol zawsze twierdzil, ze pisanie o grach/programach jest dla niego mniej ciekawe niz tworzenie wlasnych programow, wiec jak skonczyl studia, poszedl swoja droga.

I czy Coruscant Globe powroci ?

>>>Jesli juz, to na CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwue, że jest mało kaszanki zone.

I jeszcze jedna sprawa-to, że nie ma już Jediego :cry:

Powiadasz że chciałbyś większą kaszankę? ... ja bym chciał raczej żeby ilość kaszanki została. Nie lubię czytać o "przegranych" grach. Ciekawe co czuł by autor jakiejś gierki która znalazłaby się w KZ? Lepiej nie pytać :D Aż troszkę smutno by mi sie zrobiło. No cóż pewnie chciał zrobić gooda a zrobił nuuda :D Brak Jediego :( Strata... ale trzeba iść do przodu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze,zeby jakikolwiek z autorow tych gier czytal kiedys CDA ,chyba ze to jakies rodzime produkcje <np. spolszczenie NHL>.Swoja droga,w numerze Swiatecznym bylo jeszcze nazwisko Jediego w stopce<nie wiem jak w pozniejszych bo nie posiadam>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CDA denerwuje mnie mała ilo?ć recenzji gier ,tylko tyle jeżeli chodzi o gazetkę

O mój Boże Smuggler szybko on nazwał CDA gazetk?. :x

:P:P

A tak serio jedyn? rzecz? która mnie w CDA denerwuje s? reklamy a dokładniej ich nadmiar :P :P

>>>Chrzanisz, bracie. Wez dowolne zachodnie pismo o grach. Policz ile jest reklam w stosunku do stron. U nich nie schodza ponizej 40%. W CDA w NIGDY nie bylo wiecej niz 30% (bo wtedy dochodza dodatkowe strony - taka jest zasada), a zwykle 20%.

Wiem że macie za to kasę ale ...

mam dobry pomysł do każdego CDA dodawajcie ksi?żczkę cał? zapełnion? reklamami..

>>>To jeszcze powiedz telewizji, zeby nadawali wszystkie reklamy z calego dnia naraz, o 3 nad ranem.

Zaoszczędzicie miejsce w samym pisemku i będziecie zarabiać tyle samo albo i więcej. :roll: :roll: :roll:

<<<Zero pojecia o tzw. realiach. A CDA bez reklam kosztowaloby co najmniej 25 zl...

Dobra sorry !!! :D

Ja myslałem że wy to tak czytelnikom na chamstwo a to jest żeby nam było lepiej :D:D

Co by było gdyby nie redakcja :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w CDA denerwuje mnie mała ilo?ć recenzji gier ' date='tylko tyle jeżeli chodzi o gazetkę[/quote']

O mój Boże Smuggler szybko on nazwał CDA gazetk?. :x

:P:P

A tak serio jedyn? rzecz? która mnie w CDA denerwuje s? reklamy a dokładniej ich nadmiar :P :P

<<<Zero pojecia o tzw. realiach. A CDA bez reklam kosztowaloby co najmniej 25 zl...

Dobra sorry !!! :D

Ja myslałem że wy to tak czytelnikom na chamstwo a to jest żeby nam było lepiej :D:D

Co by było gdyby nie redakcja :D:D

LUDZIE!!!!!!!! Czy tak trudno dostrzec roznice miedzy gazeta a czasopismem? Bo la mnie nie. I skonczmy juz z tymi reklamami bo sam sie przekonalem ze to nie ma juz sensu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje Eld - konkretnie jego jeki na temat jego dlugow, kredytow. O tym ze trzeba dzieciaka wychowac, wykarmic, ubrac, ile na to kasy idzie, o tym, ze nie dostal podwyzki...

Stary,rozumiem twoja sytuacje, ale musze tego sluchac (czytaj czytać) co numer w Gamewalkerze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...