Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZiZi

Rozwiązany: Gothic - Mroczne Tajemnice, problemy z uruchomieniem

Polecane posty

Otóż mam pewien problem. Postąpiłem zgodnie z instrukcją zamieszczoną w nowym CDA dotyczącą instalacji tego moda, ale.

No właśnie. Niby wszystko ok, ale za pierwszym razem kiedy miałem wybrać moda z pliku startowego to miałem do wyboru Mroczne tajemnice. Włączam, wszystko się uruchamia, ustawiam sobie opcję no i "Nowa gra" Pasek się ładuje, ładuje i nagle robi się czarny ekran i wywala do windy. No to myślę sobie, może coś nie tak i za drugim razem będzie ok. Tym razem zamiast nazwy Mroczne Tajemnice do wyboru miałem dm.ini czyli nazwę pliku, który musieliśmy zmodyfikować (co zrobiłem). Włączam i znów tak jak we wcześniejszym przypadku, gra się ładuje i nagle czarny ekran i wywalenie. Co jest nie tak?

Edit:

Wszystko ok, do linii patch.mod zapomniałem dodać 3 żeby było patch3.mod

Problem rozwiązałem, można usunąć lub pozostawić gdyby inni mieli jakieś kłopoty ;)

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam od siebie, że przy modzie Gothic: MT czesto wystepuja problemy przy pierwszych uruchomieniach, czytaj - wysypy do systemu to rzecz normalna. Przy ostatniej instalacji udalo mi sie za ... 5 razem.

Zatem czasem wystarczy nic nie robic, trzeba po prostu uruchomic gre kilka razy. Po pierwszym udanym odpaleniu problem sie nie powtarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...