Skocz do zawartości

Rozwiązany: Neverwinter Nights, towarzysz dobry w walce na dystans


Dawid2207

Polecane posty

Od pewnego czasu gram w NWN i mam tylko jednego toarzysza (Toma). Gdzie mogę znaleźć kogoś, kto jest wytrwały i najlepiej dobrze atakuje na dystans? Muszę mieć kogoś, kto będzie znakomicie walczył, bo Tom - ćóż, dobry to on nie jest :P. Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to dystansowych towarzyszy nie ma. Moze warto sprobowac wyposazyc Toma w luk badz kusze, o ile masz ktorys z oficjalnych dodatkow, ktore umozliwiaja mieszanie w ekwipunku towarzyszy. Tak, sadze ze Tom na dystans bylby dobry, bo moglby wykonywac zadajace wieksza ilosc obrazen ataki z zaskoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom jest nawet BARDZO dobry, jeśli to Ty zaatakujesz pierwszy a on po chwili dobiegnie i zacznie walić ciosami z ukrycia.

Na dystans z tego co pamiętam walczy zarówno czarownik jak i bard(ka). On ma kuszę ona chyba łuk. Niestety nie pamiętam imion. Wszystkie te postacie znajdziesz w gospodzie "Targowisko Awanturników" w centrum Neverwinter. Ja ogólnie kim bym nie grał to najbardziej lubię mieć ze sobą mnicha Grimgrawa. Ciary przechodzą jak się posłucha o filozofii jego zakonu.

Poza tym nasi towarzysze z Neverwinter do tęgich umysłów to nie należą szczerze mówiąc, potrafią dłuższą chwilę stać i patrzeć jak ktoś nas bije, nie słuchać rozkazów albo "zaciąć" się w jakiejś części planszy. Na razie "odstawiłem" grę na bok bo musiałem się wręcz zmuszać do grania, tak mnie denerwowała. Ale w końcu ją skończę, muszę fabułę poznać, poza tym nie mam za bardzo w co grać z RPGów, a NWN 1 jeszcze nigdy nie przeszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...