Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grezz

Monitor 22'

Polecane posty

ja myślę nad zakupem firmy iiyama, bo ponoć produkty owej firmy mają zadowalającą jakość. Chyba , że uważacie że jakaś firma produkuje o wiele lepsze monitory. I jeszcze jedna kwestia czy czas reakcji 5ms ,a 2ms znacząco wpływa na rozgrywkę ?? Czy może jest to wymysł producentów którzy chcą przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów więc zamieszczają takie informacje które nie mają najmniejszego znaczenia bo nowy klient to łatwy łup ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos obrazu to wielka zaleta tych monitorow, maja tez dobre warunki gwarancyjne z tego co pamietam, podaj ile chcesz wydac i do jakiej konfiguracji bedzie ten monitor, bedzie latwiej cos dobrac. Odnosnie ms to realne wyniki odbiegaja i nie dotycza wazniejszego parametru, ogolnie te z nizszym deklarowanym czasem reakcji, maja nizszy realny wiec warto zwrocic na to uwage ale nie musi to byc priorytet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intel 2duo e7400, 2x2ddr2 1066, a karty jeszcze nie mam :P ale zamierzam kupić w przeciągu dwóch dni . . . . .

cena coś koło 1200 ?? wcześniej myślałem o zakupie monitora 26', ale czy nie lepiej wtedy kupić tv ?? (choć w dzisiejszych czasach monitory różnią się od telewizorów raczej szczegółami [jak się mylę to sprostujcie]). . . . . . . jeżeli zostanie przekroczona podana cena to nic sie nie stanie, ale lepiej byłoby aby dany produkt był wyceniony niżej niż zakładane 1200 . . . . . . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Sync Master SMT 220 HD, ma 22 cale, reakcja 5ms, 1680x1050 rozdzielczośc i ma tuner telewizyjny jakbyś potrzebował :) Asus VW 223b też bardzo dobry, sam wogóle użytkuję Asusa tylko trochę mniejszego. ten chyba nie ma tunera, ale reszta to samo co samsung

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...