Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pmirafcio

Legend: Hand of God, bardzo powolne animacje

Polecane posty

witam ponownie

do jakiego lvlu można maksymalnie rozwinąć postać ?

Do 100

Mam problem, animację są tak powolne, że nawet postaci nie mogę założyć. Prawdopodobnie spowodowane jest moim procesorem jak piszą na gram.pl Rozwiązaniem miało być instalowanie sterowników, ale nic to nie dało. Co zrobić?

Podaj pełną konfigurację sprzętu, chociaż: karte grafiki, RAMy, system, Service Packi itd. Sterowniki czego instalowałeś procka czy karty graficznej. Najczęstszą przyczyną takich sytuacji są nieaktualne sterowniki karty graficznej lub stary DX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.6GHz

1984MB RAM

NVIDIA GeForce 6150SE 256mb Driver Name: nv4_disp.dll

Sterowniki do procka pobrałem ze strony Athlona, podał mi je ktoś na dobreprogramy.pl

http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty...ver_1320053.zip

Ostrzegam link do pobierania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.6GHz

1984MB RAM

NVIDIA GeForce 6150SE 256mb Driver Name: nv4_disp.dll

Sterowniki do procka pobrałem ze strony Athlona, podał mi je ktoś na dobreprogramy.pl

http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty...ver_1320053.zip

Ostrzegam link do pobierania.

A aktualizowałeś sterowniki do tego GF`a ? Masz aktualne biblioteki DirectX ?

Poza tym znalazłem na gram.pl opis wymagań sprzętowych dla Legendy:

Minimalne:

?System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows Vista

?Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz lub AMD Athlon XP 3000+

?Pamięć RAM: 512 MB (1 GB dla Windows Vista)

?Karta graficzna: 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c, wspierającą technologię pixel shader 3.0

(NVIDIA GeForce 7600 lub ATI Radeon X1300)

?Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0

?Dysk Twardy: 5 GB wolnego miejsca

?Napęd: DVD-ROM x2

Zalecane:

?Procesor: Intel Pentim 4 2.4 GHz lub AMD Athlon XP 3200+

?Pamięć RAM: 1 GB (1.5 GB dla Windows Vista)

?Karta graficzna: 512 MB kompatybilna z DirectX 9.0c, wspierającą technologię pixel shader 3.0

(NVIDIA GeForce 7900 lub ATI Radeon X1950) ?Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0

?Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca

?Napęd optyczny: DVD-ROM x2

Więc podejrzewam, że w Twoim przypadku pmirafcio wina może leżeć po stronie garty graficznej, i mimo, że np. obsługiwaną wersję pixel shader masz zgodną to należałoby się sugerować wymaganiami zalecanymi. Nie próbowałeś "pobawić się opcjami graficznymi np. poobniżać detale, a nawet zmniejszyć rozdziałkę?

To wymaga tych SM 3 czy nie w końcu:P Redaktorzy CDA, zainteresować się trzeba nami :]

W związku z powyższym - raczej wymaga :smile: .

Mnie natomiast podczas gry co jakiś czas gierka się przycina tzn. staje na 2-3 sekundy a potem rusza dalej jak gdyby nigdy nic. Dzieje się to na tyle rzadko, że nie jest specjalnie uciążliwe, aczkolwiek występuje :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Geforce 8500 GT i też animacje się cięły, a dodam żeby nikt nie mówił że to słaba katra że Bioshock mi na średnich ustawieniach chodzi bardzo ładnie, GRID, Bioshock, KAne and Lynch i wiele innych nowiutkich gierek o 10 razy lepszej grafice niż LEgend. Poprostu ta gra wymaga mocnej karty graficznej wychodzi nato :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że gra mam sporo problemów, a jam mam ciekawy błąd. Znalazłem amulet który pozwala mi przy 2 broniach rozwalać przeciwników jednym ciosem. Właśnie rozwaliłem smoka typowy jedno strzałkowiec.

Na moim P4 3.2 EE 2GB RAM ( HyperX ) i r1950pro gra działa ładnie do czasu gdy na ekranie pojawi się jakaś przepaść. Gra strasznie zwalnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...