Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Napoleon

Kupno karty graficznej

Polecane posty

W kwestiach montażu - płyta główna (czy masz w ogóle gdzie wsadzić odpowiednią kartę).

W sprawie zasilania takiej karty - zasilacz (czy jest w stanie dostarczyć odpowiednią ilość energii karcie oraz czy posiada odpowiednie złącze dodatkowe, jeśli karta takiego będzie wymagać).

W sprawie wydajności - procesor (jeśli będzie za słaby, to karta nie będzie mogła w pełni rozwinąć skrzydel).

W kwestii samej karty - pieniądze (za 300zł rewelacyjnego sprzętu nie kupisz...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że dysponuję odpowiednimi funduszami, mam odpowiedni zasilacz i płytę główną.

Co do procesora:

DualCore Intel Pentium D 805, 2681 MHz (20 x 134)

Oryginalna częstotliwość taktowania 2667 MHz

Min. / Maks. mnożnik procesora 14x / 20x

(dane według programu "Everest", mam nadzieję, że te dane się przydadzą)

Zatem: jaką kartę kupić? I czy mój komputer ją pociągnie (w kwestii procesor)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnych wymagan dla tej gry bylo kilka, wstepnie Pentium D, pozniej Pentium D taktowany od 3,GHz, GB pamieci i karta z obsluga SM 3.0 klasy GF7300GT/R1600XT, ale obecnie oficialne wymagania sa duzo wyzsze, od Core 2 Duo 1,8 i Athlon'a X2 2,4 + GF7900/R1900, to ze wzgledu na problemy z sama gra, sypie sie i na najmocniejszych konfiguracjach. Jezeli konicznie chcesz inwestowac dla tej gry i sprawdzac czy sie da ja odpalic to napisz ile chcesz wydac z tych odpowiednich funduszy i podaj jeszcze marke i moc tego odpowiedniego zasilacza, ilosc pamieci i dokladna nazwe plyty glownej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...