Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airmaster

RPG na PSP

Polecane posty

A to to było w odniesieniu do czego? Bo ja pytałem o fabułę Monster Hunter Freedom i Monster Hunter Freedom 2, czy są powiązane znaczy, o Final Fantasy nie wspominałem.

// Yhym, ciężko za wami czasem nadążyć ^^ - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Monster Hunter Freedom naszym głównym zadaniem jest polowanie i eksterminacja wrogów oraz zdobywanie trofeów, wykonywanie rozbudowanych misji i kolekcjonowanie oraz ulepszanie co raz to nowszego ekwipunku. W produkcji firmy Capcom naszymi przeciwnikami są głównie najróżniejszego rodzaju złowrogie bestie czy gigantyczne potwory takie, jak dinozaury czy nawet smoki. Do ich unieszkodliwiania mamy do dyspozycji setki różnorakich broni do walki wręcz (miecze, topory, lance etc.) oraz do eksterminacji na odległość, jak pistolety czy strzelby."

to jest głownym zadaniem w MFH :)

co nieco o grafice

"Grafika w grze to istny majstersztyk! To co pokazuje Monster Hunter Freedom praktycznie niczym nie odbiega od swojej pierwotnej wersji z ?dużej? konsoli PS2, a czasem wygląda nawet lepiej. Malownicze górzyste, pokryte piękną, zieloną trawą tereny, rejony pustynne, tropikalne dżungle czy kratery wypełnione lawą - są to otoczenia, które po prostu trzeba zobaczyć. Wspólnie z celtycką muzyką tworzą one niepowtarzalny klimat."

from gry-online

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM WIELKI PROBLEM! Otóż kupiłem Monster Hunter Freedom na allegro (50 zł) wkładam umd do psp biorę nową grę i nie mogę wpisać imienia mojej postaci! Naciskałem wszystkie klawisze ale nic to nie dało! POMÓŻCIE!

Płytka porysowana jakoś szczególnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crisis Core to action RPG. Brak wyborów, swobody czy ekploracji terenu. Idziemy cały czas po ścieżce, ale to jest magia tytułu. Mamy wrażenie, że jesteśmy tam razem z Zackiem i przeżywamy to samo co on. Wszystko dzieje się jak w filmie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords - Może to klasyczny RPG nie jest ale... Wcąga niesamowicie. Mnóstwo itemków, twoje decyzję wpływają na przebieg gry i wiele innych ciekawych rozwiązań. Grę niestety tylko na ebayu ;/

@edit:

Znalazłem ciekawą (?) ofertę, myślę że za taką grę 100 zł to nie jest dużo http://cgi.ebay.pl/PUZZLE-QUEST-CHALLENGE-...93%3A1|294%3A50

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Puzzle Quest fajna gierka. O ile ktoś lubi takie gierki. Mi się znudziła w końcu, bo miałem lepsze gierki do przejścia. Ale jak ktoś lubi Puzzle Questa to naprawdę polecam. W grze gra fajna muzyka (choć w kółko praktycznie ta sama). Do tego gra jest ładna (kolorowa i miła dla oka :D).

Nie tylko na ebayu można ją kupić:

http://www.afgcomputers.pl/sony-publisher-...ds-p-15852.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RPG na PSP to polecam Untold Legends: Brotherhood of Blade, który bardziej przypomina H'n's ale jest za to nieliniowy, posiada masę questów, itemów, a czas gry oscyluje między 20/30h. Polecam.

P.S.

UL doczekał się sequela zwanego Warrior's Code ale w niego nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...