Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jojok21

GTA: Chinatown Wars

Polecane posty

Nie wiem, ja zauwazylem, ze tylko ludzie i "filmy" sa w komiksowej grafice, a reszta, to bardzo ladne 3D :)

Jednakże ja bym nie porównywał tej gry do GoW. Zupełnie inna kategoria...

Btw filmiki są bardzo klimatyczne - na początku bardzo mi się podobały, niestety potem zaczynają troszkę nudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przejściu kilkunastu misji i póki co grę uważam za bardzo dobrą. To IMO najbardziej wymagająca produkcja GTA na handhelda. Misje szybkie oraz dynamiczne, a widok z góry jeszcze bardziej podnosi poziom trudności. Uważam to za zaletę, ale niestety sterowanie pojazdem to koszmar. Tory zasłaniają nam ulicę i przez chwilę nieuwagi możemy zderzyć się z samochodem policyjnym, który zacznie nas gonić. Ucieczki przed stróżami prawa są dość ciekawe, ale wymagające i dłuższe niż w GTA IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą grę od niedawna i mi się podoba nawet. Początkowo nie widział mi się rzut izometryczny ale idzie się przyzwyczaić :) Szkoda że nie ma głosów w filmikach. To imo najgorsza wada tej gry :/ Brakuje też możliwości kontrolowania kamery (zbliżania i obracania, bo nieraz nic nie widać, a samochody trudno rozróżnić)) Ach i pytanko mam: Czy da się w tej grze jechać koleją nadziemną? Bo jechałem długo wzdłuż torów ale nigdzie nie widziałem przystanków czy schodów do góry na tory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się.

To bez sensu :/ To po co jest ta kolej jak nią jeździć nie można? Tylko utrudnia, to jak te tramwaje w San Fierro :/.

@UP W multi chętnie bym zagrał, ale nie mam jak, bo nikt z moich znajomych nie ma PSP (że o braku tej gry nie wspomne), a i routera w domu nie mam by z kimś przez net pograć. Szkoda, że w tej grze mało jest do roboty poza misjami głównymi. W GTA IV był bilard, kręgle, rzutki. W San Andreas konkursy w podskakiwaniu autami, randki z dziewczynami, koszykówka, automaty z grami, szkoły jazdy i wiele, wiele więcej, a tu nic takiego nie ma. Wielka szkoda, brakuje mi takich elementów W recenzji tej gry na NDSa czytałem że atutem tej części jest spore zróżnicowanie misji, że każda jest inna, ciekawa, niepowtarzalna itp. Tymczasem ja nic takiego nie zauważyłem, może dlatego, że gram od niedawna, bo grę kupiłem kilka dni temu i jestem dopiero w misji dla tej dziennikarki, której imię zaczyna się na M (zapomniałem jak miała na imie :)). Cóż ale i tak gra wciąga jak diabli i fajnie się gra! Resztę swojej opinii wyraziłem w poprzednim poście, więc już kończe. :) Jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze. Papa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tej gry dostawałem oczopląsów, zdenerwowałem się i szybko ją sprzedałem. Niestety jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Jest jakiś tam klimat, ale jak dla mnie to nie jest GTA. Na szczęście ta platforma posiada LCS i VSC, które są po prostu świetne, jak na przenośną konsolę (o ile PSP można nazwać konsolą przenośną...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Dla mnie VCS i LCS zmiata CW, co nie oznacza, że ostatnia część GTA na PSP jest słaba. To bardzo dobra produkcja, jednak w moim odczuciu straciła troszkę klimat swoich poprzedników. A poprzez brak mówionych wstawek filmowych nie wciąga tak bardzo w wątek fabularny. Szczerze to nie wiedziałem do końca, co się dzieje w grze, te gangi i Triady kompletnie mi się pomieszały, ale do czasu "przesycenia" schematyczną bądź co bądź rozgrywką grało się ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja dałbym, żeby kilka pomysłu z Chinatown Wars, które były robione pod minigierki (lub nie) przenieść do GTA V na przykład: Zdrapki, menu wyglądające jak notebook, dillerów, linia pokazująca drogę granatu. Mam wrażenie, że początkowe misje (Dock'mental) są za trudne jeśli nie mamy jakiegoś dobrego wachlarzu broni, a owego nie zdobędziemy jeszcze długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem wątek główny. Myślę, że tej części mogę spokojnie dać 8/10. Rozgrywka jest naprawdę urozmaicona, a ostatnie misje są najciekawsze. Dlatego, nawet mimo wielu monotonnych misji warto przejść całość. Polecam gorącą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA Chinatown Wars trzyma poziom, widać że to GTA ;] Rockstar jak zwykle dał radę.

Gra jest dobrze zrealizowana, najbardziej podoba mi się pomysł z kradnięciem aut, wreszcie rozwalamy stacyjkę i łączymy kabelki :D A gdy wpadniemy do wody musimy wybić szybę, snajperkę też sami skręcamy... Troszki szkoda że tych patentów w GTA IV nie było, zresztą CW jest Bardzo podobne do czwóreczki choćby miasto i HUD.

Graficznie jest dość przyjemnie, nie rozumiem jak niektórzy mogą grafę z CW porównywać do pierwszych części GTA przecież jedynie podobny jest widok (z lotu ptaka), choć wolałbym grać tak jak w LCS czy VSC ale tak też jest ok w końcu jakaś nowość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gierka na pewno odstaje od poprzednich odsłon GTA na PSP bo robiona była na DS'a w końcu :D a ten jest trochę mniejszym kombajnem niż PSP.

I to jednak na Nintendo odsłania swoje atuty: odpalanie auta czy choćby te zdrapki za pomocą stylusa na dotykowym ekranie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...