Skocz do zawartości

The Lord of the Rings: The Return of the King


Gość kabura

Polecane posty

Jaki macie sposób na przejście misji pod Czarną Bramą Mordoru?

Jeden i to bardzo prosty - szybka eksterminacja wrogów. Np. za pomocą kombosów, które automatycznie zabijają. Także umagicznione strzały Legolasa, które strzelają podwójnie mogą zabić jednym strzałem. Należy się po prostu śpieszyć, a i bronić naszysz sojuszników. Z obroną jest po prostu najgorzej, ponieważ jakoś tamte postacie nie potrafią zbyt dobrze blokować ciosów przeciwnika. Tutaj liczy się szybkość i wykorzystanie otaczajacych Ciebie przedmiotów- włócznie zabijają jednym ciosem - musisz o tym pamiętać. Wykorzystaj je do eksterminacji tych panów z życiem na górze. No i leżą tam także pojemniki z rozgrzanym węglem, to już zastosuj na większą grupę wrogów :). Nozgule to już miodzio, bo włócznie bodajże sie zrenegerują :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Blood Raven

A ja nadal podtrzymuje swoją decyzje bo to jest zwykły hack&slash nawet to że 2 graczy może pograc to i tak nic nie zmienia.Nie wiem co was w niej tak zachwyca.Ja wiem że "fani i tak dalej" ale to jest zwykła siekanina,niewarta pieniedzy. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Grałem w to. Nic nadzwyczajnego, AI kompanów kompromitujące (Ork może przebieć milimetr obok Gimliego a ten nic sobie z tego nie zrobi, żołnierze Gondoru nie potrafią odepchnąć drabin od murów), zdarzają się bugi (kapitan Orków przebity włócznią, a pasek życia ani drgnie). Z całej gry wychodzi, ze największym rębajłem był Sam (etapy w których się nim kieruje są śmiesznie proste), ma sztylety lepsze niz czary Gandalfa ( sztylet rzucony przez Sama zniszczy pancerz kapitana Orków, zaklęcie Gandalfa już nie). Jak ktoś szuka rąbanki to moze kupić, zwłaszcza że teraz cena spadła do 39 zł. Tyle że lepiej ustawić łatwy poziom trudności, bo juz na średnim w kilku etapach można sie nieźle wkurzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienionych przez Ciebie bledow jakos nie dostrzeglem ... dziwne... :P

moze gra jest po prostu zbyt dynamiczna jak dla mnie. zgadzam sie co do poziomu trudnosci - gralem na najnizszym i nie przeszedlem ostatniej misji :| po prostu szkoda mi bylo swoich nerwow i czasu [nie wspominajac o klawiaturze]. moj brat przeszedl za co go podziwiam i tylko dzieki temu moglem zobaczyc zakonczenie bez czitowania. ogolnie gra jest dobra, ale nic wiecej w porownianiu do PoP czy innego Beyond God &Evil... kiedy LOTR byl na topie w kinach gra miala jakies szanse przebicia - teraz juz raczej zadnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważylem to na etapie Pola Pellenoru. Strzleam sobie do Witch Kinga, a patrzę, a Gimli stoi, milimeetr od niego przebiega Ork i atakuje mnie. Czy Gimli poszedł mi pomóc? Ależ tak, po jakichś 30 sekundach, w trakcie których Ork zdążył mi wklepać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Najlepszym sposobem aby gry nie były zbyt krótkie jest gra na co najmniej średnim poziomie, gra jednak jest słaba z pewnego ważnego powodu, do jej przejścia wystarczy ciągle naciskać lewy pzycisk myszy i od czasu do czasu prawy. Praca kamery jest fatalna, ta gra to typowy wyjadacz tego co zrobił film. Właśnie dlatego nie lubię gier ''filmowych''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
gra jednak jest słaba z pewnego ważnego powodu, do jej przejścia wystarczy ciągle naciskać lewy pzycisk myszy i od czasu do czasu prawy.

A ja powiem teraz veto

Wiekszosc strzelanin też sie przechodzi wciskajac lewy ewentualnie prawy przycisk myszy. I co na to sie poradzi. A takie gry też są bardzo fajne.

Jak ci źle kup se Die by sword`a

ps

sory jak kogoś uraziłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gra jednak jest słaba z pewnego ważnego powodu, do jej przejścia wystarczy ciągle naciskać lewy pzycisk myszy i od czasu do czasu prawy.

>>No to gratuluję, jestem pełen podziwu twojego opanowania lewego przycisku i "czasem" prawego. Chyba nie widziałeś te gry skoro tak o niej mówisz, bo walenie non stop w jeden przycisk nic nie daje w niektórych miejscach gry. Gra jest trudna nawet dla wyjadaczy tego typu gier.

Praca kamery jest fatalna, ta gra to typowy wyjadacz tego co zrobił film. Właśnie dlatego nie lubię gier ''filmowych''

>>Proponuję zagrać w Spider-Man The Movie, przykład jak zrobić porządną grę na mptywach filmu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przeszedłem grę fajna fajna filmiki ,Gandalf :) ,orki ,wrzask, trzask, pisk .Jako nawalana EXTRA ale nic więcej to ona nie wnosi. Poza tym mogła być trochę dłuższa i jak by była kampania Zła byłoby SUPER. Takich gier powinno być więcej bo trza se troche kogoś potłuc czasami nie:?: ale poza tym nic specjalnego

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tu nie ma co porownywac diablo i LOTRa. To sa dwie rozne gry, w diablo masz questy i rozbudowane rozwijanie postaci, a w LOTRze nie ma czegos takiego, tylko biegniesz przed siebie i ExTeRmInUjEsZ :twisted: wrogow i co najwyzej kupujesz nowe ataki za zdobyte expy, ale gra i tak jest warta uwagi. Przynajmniej mozna sie wyrzyć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście można się wyżyć i nic więcej. Ja tę grę przeszedłem uzyając tylko lpm, kombosy stosowałem sporadycznie.

Poziom trudności=0.

Z H&S pograjcie sobie w Icewind Dale'a. Ma przynajmniej jakąś tam fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ej, ej, ej nie porównuj ID2 do LOTR. Władca Pierścieni to doskonały hack'n slash (jeżeli nie jeden z najlepszych na PC, na konsolach niepodzielnie rządzi Devil May Cry...). ID2 to rpg za dobrą fabułą, rozwojem postaci (szczegółowym) itd. Jeżeli zaś chcesz naprawdę świetny hach'n slash to albo zakup PS2 i rozkoszuj się Devil May Cry, albo dorwij Diablo...mniam!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

po pierwsze: chyba prosciej byloby napisac normalnymi literkami, bo itak ich nie widac przy przewijaniu tematow w dziale "komentarze", a jak sie juz wejdzie, to "ździebko" moga denerwowac...

Po drugie: raczej sobie nie pograsz na multi na jednej klawiaturze... Proponowalbym zakup pada...

a teraz odnosnie tematu:

Przeszedlem (dosc dawno) na singlu na kompie i na coop. na PS2 (szczesliwy posiadacz... ;]) i moja opinia jest taka: coop. wymiata jak juz to zostalo nieraz podkreslone. Ale system walki keyboard vs. pad PS2, to edno wielkie victory tego pierwszego.

Niektorzy pisali ze za duzy poziom trudnosci:

no to albo go zmniejsz, albo pocwicz na tyle zebys dal rade :wink: Gdyby bylo prosciej, to wszyscy by narzekali ze "gra jest za prosta", no ale coz, taka juz mentalnosc... Przypomina mi to komentarze po obnizce ceny CDA: antyfanom i tak zle i tak nie dobrze :wink: ...

Bedzie sie zastanawiac czemu pisze po takim czasie: sa pewne gry, doktorych milo sie wraca- u mnie do tych gier nalezy LOTR:ROTK, D2:LoD i wiele innych, a obecnie do gali dolacza DS2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Niektorzy pisali ze za duzy poziom trudnosci:

no to albo go zmniejsz, albo pocwicz na tyle zebys dal rade :wink: Gdyby bylo prosciej, to wszyscy by narzekali ze "gra jest za prosta", no ale coz, taka juz mentalnosc...

no może i tak ale jednak wybierając poziom trudności łatwy to gra powinna być jednak łatwiejsza. A jak to dla kogoś za proste to jest jeszcze normal i hard...

A co do gry to bardzo fajnie się gra z kumplem w trybie coop. I tylko dlatego przeszedłem tą grę bo sam bym nie dał rady...

A co do etapów bonusowych to tam nikt nie powinien narzekać na to że jest za łatwo...na niesmiertelności miałem problemy a co dopiero bez kodów....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja jak zobaczyłem tę grę pierwszy raz to zrobiła na mnie bardzo wielkie wrażenie. Grę przeszedłem po zwałach orków :twisted: . Przyznaję, że po jakimś czasie znudziło mi się, ale uważam za sukces dotarcie wszystkich moich bohaterów do 20 lvl. A co do Fellowship of the ring to nie jestem z niej zadowolony (a szczególnie z cienkiego głosiku Sama w polskiej wersji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i tak ale jednak wybierając poziom trudności łatwy to gra powinna być jednak łatwiejsza. A jak to dla kogoś za proste to jest jeszcze normal i hard...

Dla mnie przejście tej gry była wręcz banalne. Na normalu i hardzie też ją przeszedłem, ale tylko główny wątek. Cała zabawa zaczyna się na palantirach. Do tej pory przeszedłem (bez kodów) palantir sarumana na easy, i wątpię, czy kiedykolwiek przejdę na wyższym poziomie trudności, o palantirze saurona nie wspominając :? Czy jest na tym forum KTOKOLWIEK, kto sobie z tym porzadził?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Gram zazwyczaj z kimś: ja na padzie, drugi gracz na klawiarurze. I taka zabawa jest przyjemna. Te zakłady kto zabije więcej orków =)... Chyba najlepiej wykonana produkcja na podstawie dzieła Tolkiena (aczkolwiek nie widziałem Bitwy o Śródziemie 2). A prócz tego jedna z lepszych nawalanek tego typu na PC ostatnich lat, bo wychodzi ich niewiele. Oczywiście bugów nieco ma, sczególnie praca kamery bywa irytująca... Także poziom trudności, skoro już można wybrać jeden z trzech to by mogły coś zmieniać! =). No ale masa babolków to tradycja gier "filmowych"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...