Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Finding Nemo

Polecane posty

Sądzę, że to gra dla dzieci :)

Na pytanie dlaczego taqa krótka, innej odpowiedzi bym nie widział!! Sądzę, że nikt sie nie postarał zrobić czegoś w stylu fimu, tzn. dla dzieci, ale także dla dorosłych. Ja sam już nie jestem dzieckiem (18 lat) ale film bawił mnie jaq najlepsze komedie "dla dorosłych"! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu film był dla małolatów a oni umieją grać tylko w proste gry, więc producenci zgodnie z tą zasadą wykonali taką właśnie grę!

Patrz mój post wyżej, albo nie ...

Gra jest dla małolatów, chyba, że bawi Cię gra, którą przechodzisz w pół godz. to wtedy przepraszam. A film obejrzałem i wiem, że nie jest adresowany do TYLKO młodych ludzi, a także dla młodzieży niekiedy dorosłych. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu film był dla małolatów a oni umieją grać tylko w proste gry, więc producenci zgodnie z tą zasadą wykonali taką właśnie grę!

Patrz mój post wyżej, albo nie ...

Gra jest dla małolatów, chyba, że bawi Cię gra, którą przechodzisz w pół godz. to wtedy przepraszam. A film obejrzałem i wiem, że nie jest adresowany do TYLKO młodych ludzi, a także dla młodzieży niekiedy dorosłych. :wink:

Film nie ma tu nic do rzeczy!

Nie wykluczam że na film nie poszedł żaden dorosły filmy są kręcone z myślą także o dorosłych!

To dorośli wyszukują w takich filmach wiele wątków niedostępnych dla dzieci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, klapa może nie na całej linii, ale i tak spora. :(

Film to oprócz Shreka najlepszy animowany jaki widziałem, a gra wręcz odwrotnie :cry:

Jak można to było tak spartaczyć :?: :?: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...