Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roofith

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Polecane posty

Witam jestem nowy na forum otóz mam problem z gra gdyz po jej instalacji jak chce włączyc wyskakuje komunikat nfo Video Adapter Is Not Supported i nie mam pojecia co z tym zrobic prosze o szybka pomoc

Witam jestem nowy na forum otóz mam problem z gra gdyz po jej instalacji jak chce włączyc wyskakuje komunikat nfo Video Adapter Is Not Supported i nie mam pojecia co z tym zrobic prosze o szybka pomoc

pomoze mi ktos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby dobrze, jakbyś podał kartę graficzną. Bez tego można tylko bawić się w jasnowidza. Najprostsze wytłumaczenie to takie, że Ten Hammers nie obsługuje Twojej karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z tą grą problem... Mianowicie po misji Art of War bodajże... Gdy zaczynam kolejną (Tien Hamir Bridge) Jest tam jakaś scenka... Jeden gosciu nadaje przez krotkofalowke a drogi pali szluga... gdy ten pierwszy konczy gadac podchodzi do nich jakis białas (pewnie z teamu) i ten drugi rzuca szluga na ziemie... i... i stoją tak jak kołki... jedyne co sie dzieje to to iż ten od krotkofalowki przyklęka... i niby wszystko jest ok ale nic sie nie dzieje... w sensie oni nic nie robią a ja nie dostaje kontroli nad teamami... mial ktos tak??

Do tego momentu doszedłem z rozkładem team'ow 4 na 3 (na authentic)... czy da sie cos z tym zrobic czy moze do tej misji mam przeprowadzić wszystkich ośmiu kołków??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem jak poruszony bodajże na stronie drugiej - na początku misji art of war, po gadaninie kamera zamiera ujmując ładnie w kadrze trzech wojaków. Wszystko niby działa, ale nie mogę nic zrobić - jedyny funkcjonalny klawisz to esc którym sobie mogę wyjść do menu.

Sugerowana przez kogoś metoda (wciśniecie tab) nie pomogła. Czy ktoś trafił na ten problem i go rozwiązał?

Przy okazji - po kliknięcu w multi -> game spy dostaję komunikat że gra sieciowa jest chwilowo niemożliwa. Wszyscy tak macie czy to u mnie jest coś nie tak?

EDIT @down: heh, nawet tego nie sprawdzałem, rzeczywiście mnie też wywala do windy po wybraniu 'LAN'.

EDIT2: Tak just in case podam mój sprzęt:

ATI Radeon HD 3850

2gb ram

2x Intel Pentium D 2.8 GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia sprzętu, jeśli chodzi o multi. Jakoś do 4-5 lutego wszystko było w porządku. Potem coś koło 20 przez kilka godzin działało, a potem znów, za przeproszeniem, [beeep]. Próbowałem znaleźć coś na oficjalnej stronie, ale tam nie ma absolutnie nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, czy ktoś znalazł przypadkiem rozwiązanie problemu z misją Tien Hamir Bridge? Tą, o której pisał czak1984? Mam ten sam problem :/ A redakcja (na razie) nie jest w stanie mi pomóc. Niemniej jednak sam dołożę cegiełkę do rozwiązania - rozmawiałem z Panami z CDA, w poniedziałek mają się zająć tematem. Będę informował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz Tab i wyświetla się mapa. Klikasz LPM na C (Charlie, czołg). Musisz czołgiem wjechać na most. Dopiero potem zwykłym oddziałem A lub B detonujesz ładunki. Czołgiem sterujesz tak jak oddziałem (LPM i PPM).

Aż sprawdziłem, żeby na nooba nie wyjść... nie mam w ogóle na mapie oddziału Charlie - czyli czołgu. Ani na początku, ani po zniszczeniu wszystkich celów, ani po zabiciu kolei z RPG. Nie pojawia się i tyle - jedyne, co się dzieje, to moi stoją tam, gdzie ich zostawiłem i zdejmują kolejnych wrogów biegnących mostem. Raz na jakiś czas cofam ich po ammo, wracają na pozycję, zabijają... Wytrzymałem niecałą godzinę takiego strzelania i dałem spokój :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja zrobiłem tak, że jak pogadałem z generałem (czy jak mu tam...) to jeden oddział zostawiłem w tym samym budynku do pilnowania okna, by w razie czego poszatkować arabów wychodzących z zaułka. Drugi oddział wrzuciłem na most, na środek, za mur. I już w tym momencie zrespawnował się czołg, przed mostem. Jeżeli tak się nie dzieje to jest bug.

Zaznaczam, że grałem w wersję z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja zrobiłem tak, że jak pogadałem z generałem (czy jak mu tam...) to jeden oddział zostawiłem w tym samym budynku do pilnowania okna, by w razie czego poszatkować arabów wychodzących z zaułka. Drugi oddział wrzuciłem na most, na środek, za mur. I już w tym momencie zrespawnował się czołg, przed mostem. Jeżeli tak się nie dzieje to jest bug.

Zaznaczam, że grałem w wersję z CDA.

Ciekawe, że też gram w wersję z CDA i czołg się nie pojawia :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...