Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

warat

[PS3]Metal Gear Solid V-Phantom Pain-Różnice PS3 a PS4

Polecane posty

Hej,mam pytanie co do różnic między MGS V na rożnych plejkach: jak to właściwie wygląda? O ole jestem świadomy,że będą różnice w grafice i mi to nie przeszkadza (i tak na moim mikroskopijnym telewizorze nie będzie widać różnicy ;) ), to jak wygląda sprawa z płynnością? Czy zawartość jest ta sama na PS3, co na PS4? Czy na PS3 jest więcej gliczy? Wiem,że mógłbym obejrzeć gameplay'e, ale nie chce robić sobie spoilerów z czegokolwiek, dlatego pytam was :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliczy prowadzących do zakłócenia rozgrywki raczej być nie powinno, ale grafika w dość znaczącym stopniu się różni. PS3 nie jest w stanie wygenerować tak ostrych tekstur, będą one w pewnym stopniu rozmyte. Gra świateł na past-genie jest ograniczona, rozmycie ruchu też przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. Największy problem to chyba nijakość oświetlenia i "szarpiące" się cienie, które w niektórych momentach mogą nawet skakać po ekranie. FOV też pozostawia wiele do życzenia. Aha, płynność może spadać ewentualnie w momentach całkowitego zamieszania na ekranie.

Jeśli jednak ograniczona względem wersji na nowsze konsole grafika Ci nie przeszkadza, to jak najbardziej warto zagrać! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...