Skocz do zawartości
Musopp

Burnout Revenge- kopiowanie save z xbox 360 na xbox one

Polecane posty

Witam.

Otóż ostatnio chciałem zagrać w Burnouta Revenge jako, że pojawił sie we wstecznej kompatybilności na Xbox One. Okazało się, że coś z moją starusieńka 360tką jest nie tak i nie wykrywa w ogóle kabla ethernetowego przez co przesłanie zapisów gry do chmury i pobranie je na xbox one jest wielce problematyczne.

Moje pytanie jest takie.

Czy isniteje sposób na inne skopiowanie save`a z xbox 360 na xbox one? A może ktoś z forumowiczów również miał problem z tym, że 360tka nie wykrywała mu kabla ethernet a znalazł rozwiązanie?

Bardzo proszę o pomoc bo nie uśmiecha mi sie odblokowywanie wszystkiego żeby cieszyć sie grą na 2 osoby.

Pozdrawiam :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2018 o 14:01, Musopp napisał:

Czy isniteje sposób na inne skopiowanie save`a z xbox 360 na xbox one?

Skopiować savy można do chmury bez uruchamiania gry oraz savy zapisane lokalnie na dysku również.

 

Dnia 24.05.2018 o 14:01, Musopp napisał:

360tka nie wykrywała mu kabla ethernet a znalazł rozwiązanie?

Jak masz włączoną konsolę to spróbuj docisnąć wtyczkę kabla oraz góra dół lewo prawo aż załapie. Jak wtyk jest wygięty w konsoli to igłą odginaj równomiernie ale wyłącz wtyczkę z prądu. Xboxy kopią prądem nawet przez obudowę po dotknięciu.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Mam coś, czym chciałbym się z wami podzielić. Jest to strona z wieloma różnymi kasynami. Mają przyjazną dla użytkownika stronę internetową i estetyczną, zoptymalizowaną aplikację, a także wiele automatów z wieloma fajnymi grami. Istnieje wiele świetnych ofert i promocji dla nowych graczy. Jeśli jesteś miłośnikiem kasyn, będziesz chciał je sprawdzić. Oto link do ich strony internetowej automaty online na pieniadze . Tutaj możesz otrzymać bonus i zacząć grać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...