Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suCCHy

Rozwiązany: Kupno PS4 SENS ?

Polecane posty

Tak jak w temacie Planuję kupić Playstation 4 Slim Ale nie wiem czy w obecnej chwili jest Sens kupna tej konsoli ponieważ nie wiem jak długo obecna generacja jeszcze posłuży. I tu moje pytanie: 

 Czy wiecie kiedy ewentualnie mogła by wejść następna generacja?

I czy jest Sens w tym Momencie Kupić tą konsolę czy poczekać jeszcze chwilę (w jakim celu?) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obecnie żadnych oficjalnych ani nawet wiarygodnych nieoficjalnych informacji o nowej generacji. Patrząc na długość życia PS3, PS4 ma jeszcze przed sobą kilka ładnych lat.

Czekać można, tylko nie wiem na co - wersje Slim i Pro już są, więc żadnych rewolucji nie będzie. Chyba że nakręciłeś się na jakąś grę i wiesz że będzie z nią bundle. Wtedy tak. Ale z drugiej strony nie ma też sensu kupować na łapu-capu, rozglądaj się za wyprzedażami i okazjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ok, w takim razie zdecydowałem się zakupić PS4 Slim tylko zostało mi ostatnie pytanie do jakiej kwoty Warto takiego zakupu dokonać, Osobiście Pamiętam jak podczas Black Friday latała po około 850 zł Slimka, ale wiem że o tej porze roku ciężko dorwać będzie w cenie zbliżonej do tej podanej przed chwilą, 1100 zł Warte rozważenia czy czekać jeszcze chwilę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu w zeszłym roku udało mi się zakupić Slimkę 1TB za 1000 zł. Co do opłacalności: ja sam osobiście głównie kupiłem PS4 tylko dla ... Persony 5. Nic mnie więcej nie interesowało. Potem nagle nadrobiłem całą serie Uncharted + Zaginione Dziedzictwo, ograłem Horizon Zero Dawn, BloodBorne, Gravity Rush obydwie części, teraz na "plejce" ogrywam Final Fantasy XV i AC Origins ( bo na komputerze nie wiem czy pójdzie - lepiej nie ryzykować ), a w tym roku jeszcze będzie parę hitów do ogrania ...

 

Jeśli masz choćby jedną grę, dla której stwierdzisz: " walić wszystko, trzeba kupić PS4 ! " - wtedy uważam, że nie ma na co czekać i kup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Właśnie tak mam kupuję dla Gier Exclusive, Na PS dodatkowo jest o tyle łatwiej że instalujesz i grasz na PC często trzeba było sporo innych rzeczy robić no i co chwilę modyfikować bo jakiś tytuł może nie wejść. Chciałbym Nadrobić The last of Us przed wyjściem 2, Uncharted Kolekcję całą, do tego wiele innych tytułów które w niedalekiej przyszłości będą miały premierę i dlatego stwierdziłem że Pal licho komputer sprzedam go i kupię konsolę zwłaszcza że na padzie (chodź od Xbox'a) nauczyłem się grać grając w GTA 5. Tak też zrobię poszukam wersji z 1 TB i go po prostu zakupię :)

Temat uważam za wyczerpany, Proszę o Zamknięcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...