Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eNixeL

PS4 Slim - Kilka pytań

Polecane posty

Witam was forumowicze, jak nazwa tematu wskazuje mam kilka pytań odnośnie tej wersji konsoli ponieważ zastanawiam się nad jej kupnem i moje pytania będą skierowane do posiadaczy tej wersji konsoli.

1. Czy konsola się przegrzewa drastycznie ? Jak to ludzie piszą, niby jest mniejsza i mniej prądożerna więc raczej chyba nie powinno być tego problemu, ale jak najbardziej liczę na waszą odpowiedź z waszych własnych obserwacji.

2. Czy praca konsoli jest tak głośna, że nie daje rady się aż wytrzymać ?

To na tyle, czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Z tego co czytałem to zdarza się to sporadycznie, chyba że kupisz refurbished (wtedy niczego nie wiesz na 100%).
Trzymaj konsolę na twardej powierzchni, nie zamykaj w szafce podczas pracy, czekaj aż wentylatory zwolnią przed wyłączeniem i powinno być ok. 

2 - Slim jest trochę cichsza od Pro i dużo cichsza od Fat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Slimkę od roku, leży sobie na biurku - fakt, podczas grania np. w AC: Origins potrafi być dosyć ciepła i czasami słyszalna, ale podczas grania w "mniej wymagające" gry, typu Persona 5 - to nawet czasami nie jestem pewien czy ona działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sergi napisał:

Slim. Nie ma sensu kupować starszego, głośniejszego modelu który dodatkowo ma starą wersję pada.

Dzięki ponownie, tak wypytuję bo używkę chce kupić, ale na oku mam tego grubszego, ale już nowszy model 1216 :)

 

2 godziny temu, Hrabia93 napisał:

Mam Slimkę od roku, leży sobie na biurku - fakt, podczas grania np. w AC: Origins potrafi być dosyć ciepła i czasami słyszalna, ale podczas grania w "mniej wymagające" gry, typu Persona 5 - to nawet czasami nie jestem pewien czy ona działa.

Ok rozumiem, śliczne dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...