Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Elipse

Kingdom Come Deliverance - zadania poboczne

Recommended Posts

Witam mam krótkie pytanie. Kiedy robić zadania i aktywności poboczne? Główna linia fabularna nie daje nam "przerw" a spóźnienie się na zbiórkę czy wezwanie szlachty skutkuje reperkusjami lub błędem w grze

Spoiler

(w misji gdzie idziemy z młodym Ptaszkiem na polowanie olałem wstawienie się w zamku i zacząłem robić misje poboczne. Po dwóch dniach młodzieniec wyruszył samotnie z zamku bez psów w przeciwnym kierunku niż ten który obierzemy jeśli zdecydujemy się na punktualność. Znacznik jak i wpis w dzienniku nie zmieniły się psy czekały na dziedzińcu a ja miałem czekać na szlachcica, który już się nie pojawił, 2h gry do kosza)

Tak więc pytanie dla tych którzy już ograli pierwsze godziny gry, będzie tak cały czas czy gra pozwoli mi w spokoju zrobić jakieś inne zadanie niż główne?
W pełni rozumiem fakt iż postacie nie czekają na nas całymi dniami aż do nich przyjdziemy ale jeśli ma to wyglądać tak że robimy zadanie główne leci przerywnik filmowy po którym jesteśmy wrzucani prosto do kolejnego zadania głównego to jest to przynajmniej dla mnie błędne koło.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...