Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Left 4 Dead (seria)

Polecane posty

Nie panikuj - na stronie Valve jest wiele sposobów na odzyskanie konta.

E, ja kupiłem key-a na allegro i gram od dwóch tygodni, jestem 100% zadowolony. Generalnie nie za bardzo jest mozliwość wykorzystnia twojego key-a w momencie w którym go już wykorzystałęs do aktywowania produktu - są jednorazowe z tego co zrozumiałem. Sprawdź czy dobrze zapisałeś hasło, tym bardziej jeżeli logujesz się drugi raz, mogłes coś źle wklepać albo zapamietać.

A ja z Left 4 dead jestem mega zadowolony, namówiłem już dwóch kumpli, bedziem przechodzić kampanię w coopie. Rozumiem, ze jeżeli mam open IP, i ustawię sobie "play with firends" i ich invitnę to będę móhł postawić serwer? była tam opcja czy serwer ma być "dedicated" czy jakiś inny - co wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam (pewnie jest to oczywiste dla reszty świata, ale mi zajęło chwilę namysłu). że serwer stawia się za pomocą narzędzia "dedicated serwer" który jest do ściągnięcia w zakładce "Tools" Steam-a. Robię tak ze stawiam go za pomocą tego programu, a potem po prostu łączę się z nim uruchamiając grę i wklepując w konsolę na klawiaturze "connect xxx.xxx.xx.xx" z moim IP". Trudnośc mozna zmienić za pomocą "z_difficulty nazwa_poziomu_trudności" z poziomu konsoli serwera, nie klienta (wymagało kolejnej chwili namysłu). I ważna rzecz: jak chcecie zagrać z kimś znajomym to go lepiej zahasłujcie (player password, nie RCON) bo 4 sekundy po postawieniu serwera miałem na nim komplet ;). To jest moze wszystko oczywiste, ale może są gdzieś takie maciusie jak ja którym to się do czegoś przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że reszta gier też jest z allegro. Ale okazało się, że sprzedawca z allegro wysłał właśnie zdjęcie z kodem (kupowałem nie ze swojego konta i kod dyktowano mi przez telefon) i czekam na moją siostrę, która jest bieglejsza w angielskim niż ja. Glupio byłoby gdyby połowa mojej wiadomości była nie do rozszyfrowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w tej grze bardzo podoba to, że przeciwnicy, jak i bronie i inne przedmioty (w trybie co-op) rozmieszczone są na mapie losowo. Za każdym razem rozgrywka wygląda inaczej i nigdy nie wiadomo kto się czai za rogiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze dwa, trzy dni nie mogłem się od L4D oderwać. Po tygodniu, gdy przeszedłem praktycznie wszystkie cztery kampanie od dechy do dechy gra zaczęła się robić nie tyle nudna co monotonna. Teraz pykam od czasu do czasu, ale tylko z jakimiś ogarniętymi ludźmi, posiadającymi mikrofon, ponieważ wtedy rozgrywka jest atrakcyjniejsza i jest do kogo ryja otworzyć. Generalnie jeżeli nie powstaną nowe mapy/kampanie (jak zwał tak zwał) to w końcu wielu osobom się przeje. I dobrze by było gdyby powstały nowe postacie. Jak to widzę? No niekoniecznie chodzi o rozszerzenie ilości graczy z 4 do powiedzmy 6 bo kolidowałoby to z nazwą i konwencją gry, ale o równoległą, inną drużynę. Przydałyby się również nowe bronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, a ja w versusie się zakochałem. Ostatnio takim łowcą to się czułem jako Alien w AvP 2. A rzygnąć boomerem i potem widzieć tą panikę ocalałych - poezja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, a ja w versusie się zakochałem. Ostatnio takim łowcą to się czułem jako Alien w AvP 2. A rzygnąć boomerem i potem widzieć tą panikę ocalałych - poezja.

Taa... Rzygnąć boomerem celnie przeżyć i sie skryć to dopiero poezja.Szczeże mówiac to ostatnio grałem z ludzmi którzy wygladali jakby pierwszy raz myszola wzieli w łapę(to byli przypadkowi ludzie,żadna osoba z forum lub/i moich przyjaciół. No po prostu rece sie załamują. Co do mikrofonów to fajny pomysl był naprawdę.

Let the force be with u SŁOWIK:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra moim zdaniem to taki lepszy Zombie Mod.Przyznam się że grałem w to jakieś 2h,przeszedłem jedynie pierwszą kampanie i na tym się zakończyła moja gra w L4D.Wielki plus za to że są osiągnięcia,czyli to,co podoba mi się w fps najbardziej.Jak już się znudzi gra to zawsze można ponabijać osiągnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Left 4 Dead grałem bez przerwy ale kiedy nie miałem dostępu do internetu, odechciało mi się grać. Dopiero kiedy z kumplem zagrałem przez LAN w trybie Versus, chęć do gry wróciła. No ale kumpel nie miał czasu żeby wiecznie ze mną grać to znowu miałem przerwę. Teraz już w ogóle nie gram, po przejściu każdej kampanii po 5 razy, każdą postacią i po walce każdą bronią, po prostu już nic mnie nie zaskakuje. Zagram tylko kiedy spotykam się z bratem. Mam nadzieję że pojawią się jakieś nowe kampanie i mapy do Versus, a także (co dla mnie najważniejsze) nowe bronie, bo gra jest naprawde świetna i emocjonująca, ale wątpię żeby ktoś chciał przechodzić to samo dziesiąty raz, zwłaszcza że losowe ustawianie wrogów i broni to już niewielka atrakcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...