Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patkoz

przyszłościowa skrzynka w akceptowalnej cenie

Polecane posty

tak jak w temacie skrzynka tak około do 1500 tys . bez grafiki  bo planuje dokupić jak ceny spadną  bo teraz są dość wysokie 

miałem w miare dobry komputer

* i5 2500k

* gtx 470amop

*12 gb ram

*ocz600 wat 

ale niestety mi go pały zabrały :/ moze po sprawie oddadzą to zawsze moge ram przerzucić do nowego komputera a reszte sprzedać 

 

cena do 1500 raczej z obudową moze być jakaś najdaremniejsza 

monitor full hd mam 

złącza hdmi i vga

klawiature mysz głośniki mam 

komputer do grania i neta . wymagany duży nie koniecznie szybki dysk 

sprzęt koniecznie chce używany (to jest główne kryterium)

podkręcanie całkiem możliwe bo troche w temacie siedziałem 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany i5-4xxxx, jakaś odpowiednia płyta (może być taka nówka z ograniczoną gwarancją i bez dodatkowego wyposażenia (brak m.in. kabli SATA), acz równie dobrze możesz szukać jakiejś używki), do tego zakupiłbym takie nowe podzespoły (jakbyś się uparł, to RAM możesz kupić używany, resztę sugerowałbym nową).
HDD możesz sobie dobrać większy wedle uznania, pamiętaj też o napędzie optycznym, o ile będzie Ci potrzebny.

I wbrew temu, co napisał kolega wyżej, do tej podstawki naturalnie nada się RAM DDR3.
Inna sprawa, że zakup zupełnie nowego zestawu (klik) też miałby nieco sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowane procesory miałyby sens jedynie w połączeniu z płytami na chipsetach Z87/Z97 i odpowiednio mocnymi sekcjami zasilania (przynajmniej coś rzędu Z87/Z97 Pro4, czy Z97-G43), także może być dość ciężko zmieścić się w budżecie.

AMD w grach nawiązało sensowną walkę z Intelem dopiero wraz z premierą Ryzenów, a tu używek raczej jeszcze nie uświadczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...