Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Crisium

The Elder Scrolls V Skyrim - Przywrócenie savów

Polecane posty

Witam,

Otóż mam przegrane w Skyrimie ponad 350 godz. Na mojej jednej postaci miałam 90lvl i ponad 1100 savewów. Jakieś pół roku temu zakupiłam dodatki do Skyrima i postanowiłam, że przejdę grę na nowej postaci. Taką stworzyłam i wesolutka rozpoczęłam nową przygodę z tą grą. Niestety z powodu braku czasu musiałam zrezygnować z dalszej gry na około 6 miechów i na nowej postaci nabiłam 19 lvl i zrobiłam na niej trochę ponad 100 savewów. W tym czasie musiałam odinstalować Steama z pewnych problemów i nie robiłam kopii zapasowej Skyrima, ponieważ byłam przekonana, że mam savy w steamowej chmurze. Dzisiaj zainstalowałam sobie z powrotem grę (razem z SKSE, modami do grafiki, broni i innych duperel) i na pierwszy rzut oka wydawało się, że savy elegancko się zgrały, bo mam tego najnowszego. Jednak załamałam się gdy zjechałam w dół, bo chciałam sobie wczytać starszy zapis i zagrać na dawnej postaci. Niestety okazało się, że mimo przy najnowszym savie figuruje liczba bodajże 1250, to tak naprawdę steam zgrał mi około 100 savewów i mam tylko te pomiędzy 1150, a 1250. Problem w tym, że ostatni save ze starszą postacią był poniżej 1150. Czy dałoby radę przywrócić te starsze savy z chmury Steam? Czy naprawdę one tak dużo ważą, że bidula najwyżej 100 pomieści? Czy może to nowe mody mają coś z tym wspólnego? Proszę o pomoc, bo trochę słabo, aby 300 godz gry poszło nie powiem co robić, ani nie powiem gdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Crisium napisał:

1100 savewów.

W sensie 1100 osobnych plików z sejwami? Najs.

Prawdopodobnie przekroczyłaś limit chmury. Kliknij sobie PPM w bibliotece gier na Skyrim i wybierz Właściwości. Następnie kliknij na Aktualizacje i na dole okienka powinna być informacja Steam Cloud - ile MB zostało wykorzystane i jaki jest w ogóle limit. Podejrzewam, że max to coś koło jednego giga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, starszych sejwów z chmury już nie odzyskasz. Po prostu gdy Steam osiągnął ten swój limit, to zaczął nadpisywać stare pliki nowymi.

A nie masz przypadkiem tych wszystkich sejwów w folderze Moje Gry?

EDIT: Jeden plik save ze Skyrima waży co najmniej parę mega. Ponad tysiąc takich plików daje już ponad jeden giga danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...