Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0mmm0

Switch czy XBOX ONE S/X

Polecane posty

Witam,

mam ogromną prośbę w doborze konsoli. Zastanawiam się pomiędzy Switch-em a XBO S lub X.

Na ten moment jesteśmy z Synem rozpieszczeni przez Wii z balance board-em, czujnikami od Active 2  i innymi dobrodziejstwami Wii. , dlatego mamy ciężki orzech do zgryzienia z wyborem nowej konsoli...

Typy gier które byłyby mile widziane (niekoniecznie wszystkie) to:  dla Syna  różnego rodzaju Lego oraz platformówki. Dla mnie wyścigi a dla nas wszystkich SimCity i ruchowe á la Wii sports, Active 2, Just Dance.

Switch byłby naturalnym następcą Wii  ale to co mnie powstrzymuje to m.in. cena Switch za którą mógłbym kupić XBO z kilkoma grami.

 

Czy gry na Switchu rzeczywiście potrafią wykorzystać potencjał Joy-Conów ?

Czy Kinect na XBO do czegoś się tak naprawdę przydaje ? 

Jeżeli XBO to czy opłaca się dołożyć do XOX ?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz gry ruchowe to Switch odpada. No i poza Zeldą mało jest na niego mocnych, ekskluzywnych tytułów.

Na Xboxa One jest 21 gier obsługujących Kinecta. Czy się przydaje to kwestia gustu, mnie trudno traktować ten sprzęt na poważnie, raczej jako imprezowy gadżet.
Do wersji X nie ma co dopłacać - pierwsze partie są zawsze ryzykowne, a różnicy w grach arcade i tak nie będzie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...