Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arokostrzyn

Mały upgrade czy warto?

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów ponownie. Wpadlo troszkę grosza i zastanawiam się nad wymiana procesora na lepszy. Aktualnie mam i3 2120, 16gb ddr3 cl10 1600mhz, płytę główną Asus p8h61 m le, grafe gigabyte r9 270 oc gaming 2gb , ssd 120gb goodrama cx200, chlodzenie na procka fera 2 he1224, zasilacz chieftec 500wat ctg-500-80p. Powiedzcie mi co będzie najsensowniejszym wyborem? Jaki procesor wstawic? I3 już nie daje rady, Nie mogę pograć bez stresu, więcej zakładek w chromie i zużycie na 100% cpu.  Wychaczylem oferte i5 3470 za 220zloty. Oglądam opinię testy i chyba nadal daje rade.  Tutaj link http://allegro.pl/intel-core-i5-3470-3-2ghz-4-rdzenie-s-1155-i6935947346.html doradzcie mi jak mozecie i czy w ogóle zasilacz wytrzyma coś mocniejszego.  Grałem dzisiaj w syndicate to karta 80 stopni, porażka jakaś..  buda aż parzy. Jak byście skomponowali zestaw zeby posluzyl na parę dobrych latek jeszcze? W przyszłości wymienię kartę graficzną na coś lepszego do nowego procka. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam! Ps. Gram w rozdzielczosci full hd na samsung fhuxen24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...