Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePirateArr

Najlepsza karta graficzna do około 100 zł.

Polecane posty

Witam. Z racji że karta graficzna (<ciach>, za przeproszeniem, miała 2 dni) się zjarała potrzebuję nowej. Miałem Radeon'a HD5770. Zapłaciłem za niego 110 zł z wysyłką (mniej więcej każdy HD5770 tyle kosztuje), przy grach, które jakimś cudem udało mi się odpalić było świetnie, o prostu gamer dream :D (miałem Nvidia GeForce9400 GT, w Arma 3, którą na chwilę udało mi się odpalić, miałem na nowej karcie ponad 150 FPS’ów na FullHD, przy czym na starej grafice miałem jakieś 20 na 640x480 XD), i mógłbym po zwrocie gotówki za niego kupić kolejnego Radeona HD5770, ale podobno te moje problemy to jest znany problem tej serii i ogólnie radeonów, więc jakoś, jak przy kolegach i przed fanboyami broniłem radeonów, to teraz jakoś się do nich zraziłem. Nie mam do nich już zaufanie, więc tu pytanie.
Kupować inną kartę ? (proszę polecić jakąś w okolicach 100 zł) czy próbować znowu z HD5770? Bo to chyba najlepszy wybór, a te 150 fpsów bardzo mi odpowiada tylko jak napisałem, boję się.
Moja specyfikacja:
Procek Core 2 Duo E8400
4 GB RAM
Zasialcz Seasonic SS-380GB 380W (Z polecanych, podobno zasilacz bardzo dobry wymieniany razem z kartą graficzną)
Dzięki!

Za przeproszeniem, czy nie, nawet wykropkowane przekleństwa nie są tu na forum mile widziane [webtom]

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował kupić coś nowszego typu R7 240 - sporo słabszy, ale kultura pracy znacznie lepsza lub dopłacić troszkę do R7 250, który pod względem wydajności praktycznie dogania HD5770 i się tak nie grzeje. Od zielonych raczej nic ciekawego w tej cenie nie znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...