Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fach3m

Karta graficzna

Polecane posty

Witam chciałbym prosić o pomoc w zakupie karty graficznej do mojego komputera no chyba że ktoś ma inne zdanie i coś innego trzeba wymienić :D Chciałbym go głównie używać do cs go ale w inne gry też lubię pograć mam do wydania 700zł znajdzie się coś ? Oto specyfikacje:

Procesor AMD APU A8-6600K, 3.9GHz, 4MB

8 gigabajtów ramu tylko nie wiem jakiej firmy ;c

Karta graficzna MSI GeForce GT 730 4GB DDR3 

płyta główna to G1.Sniper A88X 

Zasilacz mam o mocy 600 W  

Proszę o pomoc!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj markę i model tego zasilacza (do odczytania z tabliczki znamionowej), bo samo 600W nie mówi właściwie nic.

Pochwal się też modelem monitora, bądź przynajmniej jego wyposażeniem w złącza.

No i czy używane karty wchodzą w grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, webtom napisał:

Podaj markę i model tego zasilacza (do odczytania z tabliczki znamionowej), bo samo 600W nie mówi właściwie nic.

Pochwal się też modelem monitora, bądź przynajmniej jego wyposażeniem w złącza.

No i czy używane karty wchodzą w grę?

Odnośnie monitora nie znam nazwy jest on podłączony z komputerem przez złącze hdmi 60 Hz nie chciał bym żeby ta karta graficzna była używana ,ale jak już to bardzo mało

DSC_0026.thumb.JPG.c5e2c558861bb940a6f278d143c694b7.JPGDSC_0025.thumb.JPG.6f166d21572b462d10e1dcf50dca1fd2.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie najsłuszniejszą opcją do 700 zł jest GTX 1050 Ti (przykładowo klik) - problem w tym, czy dla Twojego procesora nie są to zbyt wysokie progi, tym bardziej, że CS jest raczej bardziej wymagający właśnie dla procesora. Bez wątpienia wymiana karty doda wydajności, pytanie, czy nie lepiej zakupić używaną kartę za ~300-400 zł, a za resztę (i kasę z odsprzedaży wymienianych podzespołów) spróbować przesiąść się na używany zestaw z i5 II-III generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...