Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrb1911

Kupno PS4

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Swojego plejaka chce oddać bratu, a sobie kupic nowsza wersje (mam ta co wychodzily pierwsze i irytuje mnie ze chodzi jak odkurzacz na wymagajacych grach). Tutaj moje pytanie. Nie mając TV 4k lepiej kupic ps4 pro czy slima ? Na pro na 1080p odczuje tego "kopa" czy to tylko na 4k ? Pozdrówki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadając się ze zwykłego ps4 na slim nie odczujesz drastycznej różnicy w użytkowaniu. Co innego w pro. Szybciej ładujące się zapisy i fajne osiągi w grach posiadających wsparcie (a będzie ich coraz więcej). Osobiście grając w wiedźmina 3 na klasycznym ps4, podczas wczytywania zapisów myślałem, że urodzę z nudów. To samo dotyczyło wczytywania tak podstawowych rzeczy jak ekwipunek, mapa, lub przeskakiwanie pomiędzy innymi kartami. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu komfortu grania, to na Twoim miejscu dorzuciłbym pare groszy do wersji pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa osób pisała też że X360 jest cichy ;)
Push Square zrobiło testy,  z których wynika że jest bardzo ciche - http://www.pushsquare.com/news/2016/11/video_ps4_pro_is_the_quietest_playstation_4_to_date
Więc możliwe że ludzie którym wyją mają bardzo bardzo czuły słuch albo dużo kurzu który konsola wciąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...