Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gombrowicz

TV do PS4 pro

Polecane posty

Cześć,

Potrzebuję pomocy w dobraniu telewizora do PS4 pro. Konsolę kupiłem głównie ze względu na większą płynność w grach i na tym głównie mi zależało.

Pytanie pojawia się jednak: czy opłaca się inwestować duże pieniądze w dobry telewizor 4K czy też wystarczy dobry full HD?

Na to pytanie w zasadzie odpowiedziałem sobie sam oglądając sporo materiałów w internecie i brzmi ono: jak masz dużo wolnej kasy, to inwestuj.

Ja jednak tak dużych pieniędzy nie posiadam. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na telewizor to około 3 tysiące. Jeżeli chodzi o cale to 49-55 (ze względu na dość małe pomieszczenie, w którym będzie stał).

Dlatego też zwracam się do was z prośbą o podanie kilku propozycji, które by najlepiej wypadły w tym przedziale cenowym i współgrałyby z konsolą (tzn. przyzwoity input lag).

Osobiście myślałem o Sony KDL-49WE750 jednak czytałem, że sporo graczy narzekało na wysoki input lag w telewizorach tego producenta. Wiecie może, czy obecnie coś się pozmieniało (dzięki patchom) lub przynajmniej poprawili ten parametr w nowej serii?

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gombrowicz napisał:

Konsolę kupiłem głównie ze względu na większą płynność w grach i na tym głównie mi zależało.

Pytanie pojawia się jednak: czy opłaca się inwestować duże pieniądze w dobry telewizor 4K czy też wystarczy dobry full HD?

Jak włączysz tryb 4K to będziesz miał 30 fpsów. 60 klatek będziesz miał tylko w 1080p. Albo rybki albo akwarium.

4 godziny temu, Gombrowicz napisał:

Osobiście myślałem o Sony KDL-49WE750 jednak czytałem, że sporo graczy narzekało na wysoki input lag w telewizorach tego producenta. Wiecie może, czy obecnie coś się pozmieniało (dzięki patchom) lub przynajmniej poprawili ten parametr w nowej serii?

Ten telewizor jest przeciętny, za to ma HDR. Patche raczej nic nie poradzą, podzespoły są po prostu takie sobie.

W tej cenie trudno będzie o szybki duży telewizor.
KDL-50W829B jest bardzo dobry, ale trzeba ze trzy stówki dołożyć.
KDL-47W805A jest dobry i stosunkowo tani, ale ma "tylko" 47 cali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2017 o 20:27, Sergi napisał:

Jak włączysz tryb 4K to będziesz miał 30 fpsów. 60 klatek będziesz miał tylko w 1080p. Albo rybki albo akwarium.

Doskonale o tym wiem.

Dnia 26.06.2017 o 20:27, Sergi napisał:

W tej cenie trudno będzie o szybki duży telewizor.

KDL-50W829B jest bardzo dobry, ale trzeba ze trzy stówki dołożyć.
KDL-47W805A jest dobry i stosunkowo tani, ale ma "tylko" 47 cali.

Po zapoznaniu się z Twoją propozycją pozostanę jednak przy swojej pierwotnej opcji ze względu na HDR. Input lag może za jakiś czas zmierzę i wrzucę gdzieś do internetu informacje. W każdym razie dzięki za pomoc. Można temat zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...