Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lemonx

Zakup nowej konsoli

Polecane posty

Witam forumowiczów

Specjalnie założyłem konto aby wysłuchać waszych rad.

Sytuacja wygląda następująco:

Zastanawiam się na zakupem nowej konsoli. W chwili obecnej posiadam starego poczciwego X360 ( na którego wciąż zostało mi kilka tytułów do ogrania) oraz laptopa na którym w najnowsze gry nie mam żadnych szans pograć. Ba! Nawet w TESO którego jestem wielkim fanem gra się bardzo ciężko (ścinki i długie czasy ładowania)

Najczęściej gram w RPGi oraz MMO, a jesli chodzi o exclusivy na PS oraz Xboxa to żadne tytuły jakoś szczególnie mnie nie przekonują

Obecnie posiadam telewizor Full HD. W ciągu kilka najbliższych lat planuję jednak zakup TV z UHD. Mimo tego grafika w grach nie jest dla mnie najważniejsza.

Zastanawiam się nad kupnem PS 4 PRO ale z drugiej strony możliwości Xboxa One X będą dużo większe. Na Xboxa muszę jednak poczekać i będzie o te kilkaset zł droższy a ja chciałbym już popykać w nowe tytuły i moje ulubione TESO bez obaw o ścinki i mega długie czasy ładowania.

A więc drodzy konsolowcy. Co radzicie?

Opłaca się kupić PS 4 PRO nie mając jeszcze konsoli obecnej generacji? Czy może czekać do listopada na nowego Xboxa? A może po prostu kupić zwykłe PS 4 , bo przecież prędzej czy później wyjdzie PS5?

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś die-hard fanem gier na PlayStation, to nie ma sensu kupować PS4 Pro. Slim wystarczy w zupełności.

Xbox One praktycznie nie ma exclusive'ów, Xbox One X tak samo, tylko jest dużo droższy. Do tego pierwsza seria przeważnie ma problemy techniczne.

Więc rozważ albo mocnego PC (na którego i tak wyjdą gry z Xboksa) albo PS4 Slim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku - więc wybór zawężam już tylko do konsol Sony. Czy aby na pewno nie opłaca się dołożyć tych powiedzmy 600 zł za szybsze i płynniejsze działanie gier  na PS4 PRo ? No i jeśli w końcu zakupię telewizor z 4k różnica powinna być zauważalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...