Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

lemonx

Zakup nowej konsoli

Recommended Posts

Witam forumowiczów

Specjalnie założyłem konto aby wysłuchać waszych rad.

Sytuacja wygląda następująco:

Zastanawiam się na zakupem nowej konsoli. W chwili obecnej posiadam starego poczciwego X360 ( na którego wciąż zostało mi kilka tytułów do ogrania) oraz laptopa na którym w najnowsze gry nie mam żadnych szans pograć. Ba! Nawet w TESO którego jestem wielkim fanem gra się bardzo ciężko (ścinki i długie czasy ładowania)

Najczęściej gram w RPGi oraz MMO, a jesli chodzi o exclusivy na PS oraz Xboxa to żadne tytuły jakoś szczególnie mnie nie przekonują

Obecnie posiadam telewizor Full HD. W ciągu kilka najbliższych lat planuję jednak zakup TV z UHD. Mimo tego grafika w grach nie jest dla mnie najważniejsza.

Zastanawiam się nad kupnem PS 4 PRO ale z drugiej strony możliwości Xboxa One X będą dużo większe. Na Xboxa muszę jednak poczekać i będzie o te kilkaset zł droższy a ja chciałbym już popykać w nowe tytuły i moje ulubione TESO bez obaw o ścinki i mega długie czasy ładowania.

A więc drodzy konsolowcy. Co radzicie?

Opłaca się kupić PS 4 PRO nie mając jeszcze konsoli obecnej generacji? Czy może czekać do listopada na nowego Xboxa? A może po prostu kupić zwykłe PS 4 , bo przecież prędzej czy później wyjdzie PS5?

Pomożecie?

Jeśli nie jesteś die-hard fanem gier na PlayStation, to nie ma sensu kupować PS4 Pro. Slim wystarczy w zupełności.

Xbox One praktycznie nie ma exclusive'ów, Xbox One X tak samo, tylko jest dużo droższy. Do tego pierwsza seria przeważnie ma problemy techniczne.

Więc rozważ albo mocnego PC (na którego i tak wyjdą gry z Xboksa) albo PS4 Slim.

W porządku - więc wybór zawężam już tylko do konsol Sony. Czy aby na pewno nie opłaca się dołożyć tych powiedzmy 600 zł za szybsze i płynniejsze działanie gier  na PS4 PRo ? No i jeśli w końcu zakupię telewizor z 4k różnica powinna być zauważalna

Ja bym tak szybko xbox'a one nie skreślał ponieważ znalezienie kompa w cenie xbox'a one który uciągnie np. Forze Horizon 3 lub inne gry które wyszły na niego i PC jest nie możliwe. 

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...