Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hrabia93

Gdzie najlepiej kupić PS4 ?

Polecane posty

Witajcie ! Tak jak w temacie, chciałbym się od was dowiedzieć, gdzie według was najlepiej jest kupić konsolę: w sieciach takich jak Euro, Media Markt, Neonet, itd ... czy na przykład internetowo ? ( Allegro, Redcoon, etc ) Sam zastanawiam się nad kupnem, tylko nie wiem czy np. zamówić w takim Euro i podjechać sobie po odbiór, czy zamówić - przykładowo - na Redcoon czy morelach i czekać na przesyłkę ?

 

Jak uważacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na czym Ci bardziej zależy. Jeśli chcesz kupić tanio, to szukaj na Allegro taniej oferty. Jeśli Ci się spieszy, to podjedź do najbliższego Media Markt/Neonet/Saturn i kup tradycyjnie.

Pozostaje jeszcze pytanie jakiej wersji szukasz. Jeśli nie zależy Ci na ulepszeniach w Slim i Pro, to na Allegro nowe Fat można dostać obecnie w śmiesznych cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to interesuje mnie, aby konsole kupić jak najtaniej ( i najlepiej nową: mam wysokie "szczęście" jeśli chodzi o używany towar, dlatego ta opcja odpada ), gdyż mam do czego ją podłączyć, gry także są, brakuje tylko konsoli by móc poogrywać tytuły, które już posiadam. Myślałem nad allegro, ale kiedyś ... jak to było - "oszuści" sami tam byli, więc chciałem się od was dowiedzieć jak wy kupowaliście PS4, oraz w jaki sposób polecacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro się stopniowo cywilizuje i jeśli sprawdzasz sprzedawcę przed zakupem, to prawdopodobieństwo przewalenia jest niskie. A nawet jeśli, to Allegro oddaje kasę po zgłoszeniu sprawy na policję. Jeśli chcesz żeby było tanio i bezpiecznie, to szukaj kogoś w okolicy; Ja znalazłem swego czasu nowiutkie PS3 kilometr ode mnie w dobrej cenie, sprzedająca nawet mi je przywiozła gratis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...