Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jimanez

Steam offlinemode

Polecane posty

Witajcie forumowicze!

Zacznę od początku. Pewnego pięknego wieczoru grałem sobie ze znajomymi w CS:GO, było wspaniale wszystko szło bezbłędnie! jednak w pewnym momencie wszystko przestało działać! utraciłem połączenie z grą i platformą, zacząłem uparcie klikać i klikać aby steam wyszedł z trybu offline jednak nic się nie działo! po 5 minutach nagle wszystko wróciło do normy i wróciłem do mojej wspaniałej rozgrywki. Wydarzenie to miało miejsce 2 dni temu w trakcie, którego okazało się, że steam był wyłączony na te 5 minut dla wszystkich użytkowników. Następnego dnia włączyłem steama i działał jak zwykle jednak przypomniałem sobie, że minął miesiąc od ostatniego czyszczenia wnętrza mojego komputera a tak nie może być! więc odpiąłem wszystko od prądu i pojechałem sprężonym powietrzem. Podpiąłem komputer ponownie włączyłem i działał bez problemów, jednak coś było nie tak bo kiedy uruchomiłem steam platforma zasugerowała tryb offline albo ponowienie próby połączenia. więc próbowałem kilkanaście razy kiedy to nic nie dawało zrestartowałem komputer ponownie kilka razy. Ostatnia rzecz jaką zrobiłem to reinstalacja steama. zainstalowałem go od nowa, włączyłem i wszystko działało bez problemu. Jednak za każdym razem jak wyłączę komputer i włączę go ponownie steam robi to samo, czyli albo tryb offline albo ponów próbę, która zacina się na wieki. reinstaluje ponownie i wchodzi bez problemu wyłączę komputer i offline. Nie wiem co zrobić. (oczywiście to nie jest spowodowane moim czyszczeniem ale może być spowodowane wyłączeniem zasilania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę cię co najwyżej pocieszyć, że to raczej nie było spowodowane czyszczeniem ani wyłączeniem zasilania. Prawdopodobnie.

Ja dzisiaj chyba cudem dałem radę się normalnie połączyć. Cały dzień nie szło się połączyć, próby jak u ciebie opisane - albo offline, albo niekończąca się próba ponownego połączenia. Tak na mapę patrząc, to od groma zgłoszeń braku dostępu do Steama z Polski... i z Białorusi, diabli wiedzą, co o tym myśleć. Oficjalnego komunikatu nigdzie nie wypatrzyłem. Żeby było zabawniej, sam miałem nieco starszego klienta Steama na innym kompie, więc odpaliłem dla sprawdzenia, czy to nie u mnie coś sieć fika. Połączyło normalnie, potem Steam się zaktualizował, poprosił o restart klienta, przyzwoliłem... a potem już nie chciał się połączyć.

W moim przypadku cud nastąpił po przestawieniu regionu pobierania, restarcie, ponownym przestawieniu regionu z powrotem na nasz i ponownym restarcie Steama. Nie było to nawet celowe działanie, ot - sprawdzałem, czy na innym regionie nie złapie. Nie złapało, wróciłem do starego i ot, załapał. I bądź tu mądry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, XanderMorhaime napisał:

Mogę cię co najwyżej pocieszyć, że to raczej nie było spowodowane czyszczeniem ani wyłączeniem zasilania. Prawdopodobnie.

Ja dzisiaj chyba cudem dałem radę się normalnie połączyć. Cały dzień nie szło się połączyć, próby jak u ciebie opisane - albo offline, albo niekończąca się próba ponownego połączenia. Tak na mapę patrząc, to od groma zgłoszeń braku dostępu do Steama z Polski... i z Białorusi, diabli wiedzą, co o tym myśleć. Oficjalnego komunikatu nigdzie nie wypatrzyłem. Żeby było zabawniej, sam miałem nieco starszego klienta Steama na innym kompie, więc odpaliłem dla sprawdzenia, czy to nie u mnie coś sieć fika. Połączyło normalnie, potem Steam się zaktualizował, poprosił o restart klienta, przyzwoliłem... a potem już nie chciał się połączyć.

W moim przypadku cud nastąpił po przestawieniu regionu pobierania, restarcie, ponownym przestawieniu regionu z powrotem na nasz i ponownym restarcie Steama. Nie było to nawet celowe działanie, ot - sprawdzałem, czy na innym regionie nie złapie. Nie złapało, wróciłem do starego i ot, załapał. I bądź tu mądry.

Mówię ci jeżeli już musisz wejść na steama bo nie możesz usiedzieć to przenieś sobie gry ze steama usuń i zainstaluj ponownie. Pamiętaj, że gry usuwają się w momencie usuwania steama. Natomiast ja szukałem stałego naprawienia połączenia no ale cóż cierpliwość jest teraz wymagana. Ok update. Włączyłem na połączeniu Londyn dzięki Panowie za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...