Skocz do zawartości

Ankieta: Konsola roku waszym zdaniem


psychol

Polecane posty

posiadam obie konsole więc:

KONSOLOWY RING!

Grafika:XO/Ps3

Online:XO

Wsteczna Komptabilność:XO

HDMI:Ps3

Liczba exlusivów:XO/Ps3

Liczba sprzedanych egzemplarzy:XO

Cena:XO

Cena usługi online:Ps3

Żywotność:Ps3

4:3 dla XO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No sory, ale nie miałem kompa przez ponad tydzień;(

ja podliczyłem tak:

WII-0

PS3-9

X360-15

PSP-2

I... PEGASUS - 1!!!;)

szkoda tylko ,że nie zajeliście się samym typowaniem... tylko z czymś tam... nie fajnie, ale już nie piszczie żadnych typów bo już skończyłem ten mini-plebiscyt!

z radością ogłaszam ,ze wygrał X360;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam obie konsole więc:

KONSOLOWY RING!

HDMI:Ps3

Liczba exlusivów:XO/Ps3

4:3 dla XO.

Co do tych dwóch się nie zgodzę. Na xbox'a jest o wiele więcej exlusivów, sporo nawet podebrał ps3, a co do hdmi to przecież w konsoli M$ też jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WII-0

Jest mój jeden głos na Wii :P i nie został uwzględniony nie wiem czemu :/

a czemu jeszcze jestem za :) bo to jedyna konsola która powodowała straty materialne posiadaczy :P szacunkowo 20mln funtów :)http

://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5334740,Wii_Fit_spowodowalo_zniszczenia_za_20_milionow_funtow.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście konsolą roku 2008 była... PS2. Pewnie dlatego, że nie grałem na żadnej innej :) Na PS2w rozsądnych cenach można było kupić wiele fajnych gier, które trafiały w mój gust i z których miałem wiele radochy. Owszem, granie na PS2 nie jest szpanem w dzisiejszych czasach, nie będziesz przez to bardziej lubiany przez kolegów w klasie i nie weźmiesz udziału w wielu fanbojskich flejmach w internecie, ale pograsz w miarę tanio i zacnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie piszcie... głosy podliczyłem... albo jak chcecie

Temat ten to w zasadzie plebiscyt popularności danej konsoli wśród osób zaglądających do tego działu, więc trudno o jakieś miarodajne wyniki stwierdzające wyższość danego sprzętu nad drugim. Moje skromne zdanie jest takie, że gry na żadną z konsol nie wzbudziły u mnie pożądania na tyle wielkiego, żeby odkładać pieniądze (za wyjątkiem Zelda: Twilight Princess, ale to również można kupić na GCN, którego cena jest już na tyle niska, że zaczynam się zastanawiać). Gdybym dostał w łapska kasę i polecenie, żeby wydać je na którąś konsolę, to prawdopodobnie zdecydowałbym się na xpudło, bo ma gry Tri-Ace, FFXIII w niedalekiej perspektywie oraz sporo gier dostępnych również na PC, w które nie pogram, bo szkoda mi kasy na upgrade (hm, wymianę) sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki znajdziecie na str.4...

chodzi mi o to , że już nie liczę głosów, bo jakbyście nie przeczytali mojego wstępnego posta to wynki przestałem liczyć z mijającym rokiem...

Ale przecież nie zabraniam wam pisać jakie konsole są dla was naj naj naj lepsze itp!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...