Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosui266

Zrywanie połączenia z internetem DWR-116 + e3372s-153

Polecane posty

Witam, mam internet z Playa z w/w routerem i modemem. Problem polega na tym, że podczas pobierania czegoś ze steama/battle.neta itp. jest zrywane połączenie.

Wie ktoś co może być tego przyczyną? Anteny zewnętrznej nie posiadam. Nadajnik leży ko 2 km od mojego domu.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie może chodzić o zasięg tylko o zasilanie portu USB. e3372 potrafi wziąć nawet 1A, być może przy obciążeniu gniazdo nie daję odpowiedniego prądu. Kup przedłużkę USB typu Y taką jak ta 

http://allegro.pl/kabel-podwojny-typu-y-2x-usb-am-usb-af-0-2m-lodz-i5175211047.html

Jedną wtyczkę włóż do routera a drugą do np. ładowarki od telefonu. Tylko niech to będzie firmowa ładowarka (Samsung, HTC, Huawei itp) która realnie daje minimum 1A a nie jakaś z allegro czy hipermarketu. 

To najtańszy sposób na sprawdzenie. Jeżeli dalej będą problemy to mogą być z samym routerem albo z tym że najprawdopodobniej siedzisz na 1900Mhz - najbardziej zatłoczonym paśmie LTE. Moi rodzice też mieli 2km do nadajnika i mieli problem z Cyfrowym Polsatem. Założyłem im anteny na 800Mhz i skierowałem je na oddalony 5km przez górki i wzniesienia nadajnik T-mobile. Zasięg o wiele gorszy ale prędkość i stabilność nie do porównania. Rodzice są bardzo zadowoleni.

 

Bo nie wydaje mi się żeby chodziło o zasięg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...