Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirek233

Diablo 3 - nabijanie rangi klejnotów starożytnych.

Polecane posty

1. Od kogo dostaje się klejnoty starożytne ?  Wczoraj na zakończenie gry sprawdzałem czy  zdobyte przedmioty przydadzą mi się do czegoś,  i w ten sposób zorientowałem się, że mam mam klejnot starożytny ? One wypadają  z potworów tak jak inne przedmioty, czy jakoś inaczej  go zdobyłem  ?

2. Napisane jest, że klejnot musi mieć rangę 25, a jak ją nabić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By zdobyć starożytny klejnot musisz odwiedzić i ukończyć głęboką szczelinę (dodatek Reaper of Souls niezbędny i 70 lvl postaci). To samo, gdy chcesz podnieść rangę kamyka, po ukończeniu szczeliny pojawi się Urshi i u niej rozdysponujesz punkty dla danej błyskotki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jeszcze taka rzecz.

Starożytne klejnoty mozna  umieszczać tylko w  "biżuterii" ? Znalazłem  6 takich klejnotów i wszystkie są do umieszczenia w biżuterii, a są jakieś które można umieszczać np. w broni ?

Drugie pytanie dotyczy krwawych odłamków. Dlaczego nie mogę ich podnieść?   Gram krzyżowcem i gdy próbuje je podnieść to otrzymuję komunikat "Nie uniosę nic więcej", a w plecaku nic nie mam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz na nie limit. Nie można ich zbierać w nieskończoność tylko do poziomu, który sobie odblokujesz, a zwiększać limit można kończąc szczeliny wyższego poziomu (te głebokie). Tak czy owak co jakiś czas trzeba je wydawać bo limit i tak nie jest koszmarnie wysoki. 

Jeśli chodzi o starożytne klejnoty to włożyć możesz je tylko w biżuterię, natomiast można je wykorzystać również w inny sposób, ale do tego musisz mieć odblokowaną kostkę Kanaiego (czy jak on tam się nazywał). Do tego jednak musisz mieć klejnot przynajmniej 40 poziomu (warto jednak mieć wyższego bo będziesz miał wyższy bonus) i odpowiednie kryształy, a także przedmiot "starożytny" . Dokładnie jak to zrobić możesz przeczytać tutaj : https://eu.battle.net/d3/pl/game/guide/items/kanais-cube w przedostatniej rubryczce pt. "Wzmocnienie przedmiotu starożytnego) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie informacje.

 Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące podbijania rang klejnotów starożytnych.   Do rangi 30  udało się je podbić bez problemu, ale  własnie od 30 poziomu zaczynają się problemy, bo  możliwość zwiększenia rangi  klejnotu wynosi 1%, a więc próba podbicia kończy się niepowodzeniem.   Od czego to zależy ? Od poziomu gry ? Gram na Udręka VII

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy od poziomu gry, a od szczeliny nefalemów, którą ukończysz i po której pojawi się Ushi. Im większy jest poziom tej szczeliny tym większa jest szansa na to, że ulepszenie klejnotu zakończy się powodzeniem (choć wiadomo, że im wyższy poziom klejnotu, tym większy poziom szczeliny jest potrzebny aby szansa na ulepszenie była na przyzwoitym poziomie). Pamiętaj też o tym, że jeśli zdecydujesz się ulepszyć szczelinę za złoto, to do dyspozycji będziesz miał 4 ulepszenia zamiast 3, jest to szczególnie przydatne na pierwszych poziomach klejnotu bo wtedy raczej spokojnie robisz szczelinę, a koszt w złocie nie jest bolesny. 

Btw. Przy głębokich szczelinach poziom samej gry nie ma wielkiego znaczenia ponieważ to co zastaniesz w środku dostosuje się do tego co zostało przez Ciebie wybrane. Nie pamiętam dokładnie jak to jest, ale wydaje mi się, że coś koło 45 poziomu szczeliny jest chyba udręką IX albo X. I wiadomo im wyżej zajdziesz tym więcej zdrowia / obrażeń będą posiadały moby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...