Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja jeszcze przed świętami zamówiłem prenumeratę z Kompanii Graczy. Dostałem maila, że 18 wysyłają, więc około piątku może już u mnie będzie. Punktów z KG starczy na 2 następne prenumeraty, więc pozostaje mi tylko napisać maila do działu prenumeraty i dowiedzieć się, czy w momencie następnych zamówień przedłużą ją automatycznie, po tej, która teraz się rozpocznie. Tym samym będę mieć z głowy kupowanie CDA przez 2-3 lata :)( nie licząc numerów specjalnych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Post piszę do tych z dłuższym stażem prenumeraty CD-Action.

Zamówiłem prenumeratę przez internet jakoś tak przed Nowym Rokiem. Dane do przelewu dostałem koło 12 stycznia br. Kasę za 13 nr + prezent wysłałem następnego dnia. Machnąłem skan przelewu w załączniku maila którego wysłałem do działu prenumeraty. W piątek dostałe info, że kasa doszła.

I teraz pytanie.

Kiedy są wysyłane nr do prenumeratorów?

Jak długo idzie paczka z nr w woj. mazowieckim? Priorytet idzie max. 3 dni, a że wysyłają ekonomiczną to ...

No i odnośnie tego prezentu, on przyjdzie razem z nr w "czarnym worku" czy oddzielnie?

Z Moim listonoszem żyję w zgodzie. ;-) To podobno jakaś rodzinka. :-)

Pozdrawiam, i chyba spokojnej nocy, ksiegarz5.

Acha, dostał ktoś już nowy nr?

Edytowano przez ksiegarz5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy są wysyłane nr do prenumeratorów?

Tak Pi razy oko to dzień przed premierą lub w dniu premiery. U mnie nieraz dociera w dzień premiery, więc chyba dzień wcześniej wysyłają. Teraz jeszcze nie dostałem, ale to pewnie przez pogodę, zazwyczaj 4 dni czekania to długo

No i odnośnie tego prezentu, on przyjdzie razem z nr w "czarnym worku" czy oddzielnie?

Oddzielnie i prawdopodobnie trochę na niego poczekasz, z tego co wiem oni od razu tego nie wysyłają, a jak już wyślą to nie razem z prenumeratą tylko oddzielnie. Nie wiem jaki jest termin, ale jakbyś był zainteresowany to na pewno ktoś z Bauera Ci odpowie jaki mają czas na realizację prezentu.

Acha, dostał ktoś już nowy nr?

Ja jeszcze nie, ale nie ma się czym martwić jak nie dostałeś, Bauer ma (z pamięci) dwa tygodnie na dostarczenie egzemplarza, ale w pierwszym tygodniu, tak z badań wyssanych z palca 90% nieankietowanych dostaje :)

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer już jest. Niestety, ponieważ byłem w pracy na nocy, nie mogę stwierdzić czy przyszedł wczoraj na wieczór czy dzisiaj rano. Jedyne co wiem na pewno, to to, że został WYSŁANY 15 stycznia.

Niestety, mimo rodzinnych "koneksji" u listonosza PP przyszedł z lekka podniszczony. Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał pozawijane rogi i może kilka nieco pozadzieranych stron. Ale pudełko całe. DVD już śmiga w napędzie.

Wielkie dzięki CD-A i Wydawnictwu Bauer. A zwłaszcza działowi prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W tym miesiącu dział prenumeraty się naprawdę postarał. Dostałem gazetę dzień po premierze, podczas gdy zwykle było to około tydzień po.

Patrząc z mojej perspektywy, to dział prenumeraty nie dość, że się nie postarał, to jeszcze leci w kulki i to pomału zakrawa na kpinę.

Prenumeratę zamówiłem pod koniec grudnia od numeru lutowego. Mijają już prawie 3 tyg od premiery, a ja dalej nic nie dostałem. Nie dostałem też gratisu (plecak) ani nawet tego śmiesznego dodatku w postaci dyplomu z podpisami redakcji (czy jakoś tak, to było już na tyle dawno, że prawie o tym zapomniałem...). Nie mam zamiaru jednak zapominać o prenumeracie, bo zapłaciłem (też już dawno) za nią niemałą kasę.

Czy jest tu jakaś osoba z podobną sytuacją? Nie uśmiecha mi się ponosić dodatkowych kosztów, tracić nerwów i czasu, ale chyba jedynym wyjściem jest zadzwonienie do nich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety co miesiąc nieprzyjemną sytuację. CDA w woreczku przychodzi za każdym razem zgniecione na pół i wepchane do skrzynki. Oczywiście wiem, że to nie wina redakcji cda czy Bauer. Ale czy listonosz nie może zdać sobie sprawy, że moja przysyłka to moja przesyłka (niech sobie wyobrazi jak ja mu robię to samo i jaką można by było wymyśleć alternatywę)i należałoby ruszyć orzeszkiem zamiast mózgu w czaszce i jak się nie da wepchać (w sumie da, jak się zgniecie w kostkę) włożyć do skrzynki to ew. zwinąć na klamce bądź położyć pod drzwiami... w końcu numer zawsze jest owinięty folią więc woda się nie powinna przedrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Prenumeruje CDA od 3 lat jak nie mniej lub więcej , jestem zadowolony :icon_mrgreen: , czasem przychodzi 1 dzień przed ale chyba tylko na początku a potem przepisowa gadka że poczta ma 3 dni na dostarczenie przesyłki . Czyli nic się nie dzieje normalka ale za to różnię przychodzi. heh niestety jakiś mądrala (urzędas w krawaciku ) zlikwidował pocztę :rozpacz: i trzeba 9 kilosów jechać do urzędu gminy bo tam obok jest poczta :klnie: na ale listonosz przynosi prędzej czy później w ten sam tydzień +3 dni od premiery . paczka jest prawie nie naruszona czasem jest pokryta kilkoma małymi dziurkami na foli i czasem była połamane pudełko na Cover-DVD. A poza tym to nic , :icon_idea: dodał bym tylko żeby na tej pięknej czarnej foli była biała naklejka z wielkimi czerwonymi napisami , z info o nierzucani , zginaniu, zaginaniu itd. paczki. :icon_cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu osoby, które prenumerują nie mają dostarczonych nr dokładnie w dzień premiery lub dzień przed. Wdg mnie Ci co prenumerują powinni mieć taki mały bonus aby poczytać CDA zanim inni (Ci co kupują w sklepach) wezmą go w ręce.

Mi dochodzi 1(to jest fajnie)-7(jestem trochę zdenerwowany). Kiedyś nawet zaginęła mi przesyłka i dostałem msc po premierze. Czasem dostaje też połamane pudełko od DVD :/

Ja osobiście nie jestem zadowolony co do prenumeraty i bardzo bym się ucieszył gdyby to się poprawiło.

Edytowano przez as1000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..... :co: niestety nic o tym nie wiem , nic nie dostawałem poza tym co chciałem w dodatku do gazety np. Plecak , Pc Format , G-Data i nie pamiętam co tam jeszcze :rolleyes: było a o dyplomie i spinkach nic. :bialaflaga: Może ktoś inny kto już dawno prenumeruje .

Edytowano przez DAMIANDRAGOV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z prenumeratorów dostał już dyplom o którym była mowa w grudniu? Ten który się otrzymywało po wpisaniu www po swoim nazwisku.. dwa numery i spinki do koszuli dostałem, a dyplomu ni widu ni słychu :/

Właśnie sam miałem o to na forum pytać. Dzwoniłem wczoraj do wydawnictwa i dowiedziałem się od pani, że wydawnictwo (Warszawa) przekazało dane do redakcji (Wrocław), głównie chodzi o ilość osób, które zamówiły prenumeratę via www. Z tego co się orientuję (dzwoniłem do wydawnictwa już 3 tyg temu z reklamacją - poczta zgubiła nr....) to wtedy były te dane do redakcji wysyłane. Redakcja powinna przesłać te dyplomy w odpowiedniej ilości do wydawnictwa, a to przesłać dalej do prenumeratorów. Tyle w teorii, w praktyce ktoś się w redakcji obija, bo wydawnictwo dalej nie otrzymało żadnej informacji od redakcji.

Pani dodała też by uzbroić się w cierpliwość. Jeśli komuś się chce, to polecam dzwonić do redakcji i się upominać, do wydawnictwa nie ma sensu. Mi szkoda czasu, nerwów i kasy na wydzwanianie za dodatkiem, którego wartość materialna jest pewnie znikoma. Z doświadczenia też wiem, że nie warto pisać maili, bo na te i tak nikt nie odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...