Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buraczek207

Karta Graficzna do 600zl GTA V

Polecane posty

Witam.

Potrzebna mi opinia ekspertow;)

Przymierzam sie do kupna "chyba" karty graficznej. Lub czegos co pomoze mi usprawnic dzialanie GTA V bo na tym najbardziej mi zalezy.

Obecna konfiguracja PC

 

  • Intel Pentium Dual-Core E6700 @3.2GHz
  • NVIDIA GeForce GT 730
  • MEDIONPC MS-7366
  • 64-bit Windows 7
  • 4GB Ram
  • Zasilacz CoolerMaster  RS-450-ACLY

 

Cena maksymalna "upgrate" 600zl

Oczekiwania- Przedewszystkim plynna gra w GTA V i milo by bylo pograc na ustawieniach wyzszych niz tych [srednich-czyt. minimalnych]

 

 Oczywiscie chcial bym wiedziec czy wgl warto brac sie za upgrate tego dziadka, zalezy mi tylko i wylacznie o jak najlepszych ustawieniach[mozliwych na tym sprzecie] i jak najplynniejszej grze w GTA V bo tylko w to gram.

 Czy moze jednak nie warto tego robic i pozbierac kase na lepszy nowy komputer ? Lecz rowna sie to z pól-rocznym lub nawet rocznym zbieraniem kasy.

 

 

 

 

  •  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Buraczek207 napisał:

Zasilacz 450W  Dokladnie nie wiem jaki

To się dowiedz ;) Bądź wrzuć zdjęcie tabliczki znamionowej.

Do wymiany będzie nie tylko karta graficzna, ale i procesor - proponowałbym C2Q Q6600 + HD 7850 (aka R7 265)/7870 (aka R9 270), czy ew. GTX 660 (Ti)/670/760. Na więcej niż 4GB RAMu na tej płycie chyba nie ma szans, więc pozostaje liczyć, że jako tako to wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoolerMaster  RS-450-ACLY

29 minut temu, webtom napisał:

To się dowiedz ;) Bądź wrzuć zdjęcie tabliczki znamionowej.

Do wymiany będzie nie tylko karta graficzna, ale i procesor - proponowałbym C2Q Q6600 + HD 7850 (aka R7 265)/7870 (aka R9 270), czy ew. GTX 660 (Ti)/670/760. Na więcej niż 4GB RAMu na tej płycie chyba nie ma szans, więc pozostaje liczyć, że jako tako to wystarczy.

I czego moge wtedy oczekiwac? ;) 

I Czy jesli kupie np. w tym miesiacu karte a w przyszlym procesor, wraz z zasilaczem[wiem ze denny]. Bedzie ok? 

 

@ Ta karta?

http://allegro.pl/geforce-gtx660-1536mb-ddr5-2xdvi-hdmi-gw-fv-i6125743891.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Buraczek207 napisał:

CoolerMaster  RS-450-ACLY

Do wymiany (na VS 450W/Vero L1 500W): dwie linie o mocy odpowiednio 12A i 10A to kiepski pomysł.

31 minut temu, webtom napisał:

Na więcej niż 4GB RAMu na tej płycie chyba nie ma szans, więc pozostaje liczyć, że jako tako to wystarczy.

Do minimalnych być może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Buraczek207 napisał:

Nie, jest w kiepskiej cenie (po części rekompensuje ją gwarancja, no ale to nadal mierny interes) i do tego to model z chłodzeniem referencyjnym.

3 minuty temu, Irenez napisał:

(na VS 450W/Vero L1 500W)

Bądź jakąś tańszą używkę, bo w sumie to może być ciężko wygospodarować 180 zł przy takim budżecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta pójdzie w znośnej cenie?

Nie wiem, czy sam bym nie wolał R9 270, zarówno ze względu na kilka nieco ciekawszych ofert na allegro, jak i fakt, że w nowych grach wypada generalnie lepiej od GTX 660, choć nie jestem przekonany, czy z nisko taktowanym 4-rdzeniowcem rzeczywiście będzie sobie radzić lepiej od 660tki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie nie masz wyboru (EDIT: I w ogóle w tej klasie podzespołów, bo nowe jako tako sensowne karty zaczynają się w okolicach 550 zł).

I o ile zakup używanej karty to jednak jest jakieś ryzyko, bo karty z czasem psuć się lubią, o tyle w przypadku procesora raczej nie masz się czego obawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, webtom napisał:

W takim budżecie nie masz wyboru (EDIT: I w ogóle w tej klasie podzespołów, bo nowe jako tako sensowne karty zaczynają się w okolicach 550 zł).

I o ile zakup używanej karty to jednak jest jakieś ryzyko, bo karty z czasem psuć się lubią, o tyle w przypadku procesora raczej nie masz się czego obawiać.

http://allegro.pl/gigabyte-gtx-660ti-2048mb-ddr5-vat-marza-i6628657761.html

Mysle ze ta juz jest ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele drożej masz nową GTX 1050 - https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1050-mini-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-dp-box-zt-p10500a-10l-1087250/ - więc wiekowy 660 Ti za 20 zł mniej to słaba oferta.

Tylko do GTX 1050 potrzebujesz monitora z cyfrowym złączem (DVI, HDMI, Display Port).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...