Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiu22

Rozwiązany: Słuchawki do grania do 250 zł

Polecane posty

Witam Drogich forumowiczów :)

Mam problem, otóż zepsuły się moje stare słuchawki za 40zł, jakieś chińskie noname'y :D

I chcę kupić nowe słuchawki do grania z mikrofonem, najlepiej max do 250zł.

Co sądzicie o Sharkoon Sharkzone H10?

Wszyscy polecają Superlux HD669 + mikrofon. Wiem, że mają jakość dźwięku zbliżoną do HyperX Cloud, ale Cloudy 300zł to jednak dla mnie lekka przesada :/

Superluxy HD669 bym wziął, ale mam zintegrowaną kartę dźwiękową i nie wiem jak będzie brzmiał mikrofon typu Trust Starzz. W testach wychodzi beznadziejnie...

Pomóżcie. Może macie jakieś info o Cloudach do 250, no, MAKSYMALNIE 270zł :)

Słuchawki będą głównie używane do gier typu CS GO, lecz w równym stopniu do muzyki, głównie rapu :) i oglądania filmów. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Cloudy za 270 z darmową wysyłką do paczkomatu - http://allegro.pl/sluchawki-kingstone-hyperx-cloud-core-i6553393460.html albo w Media Expert - http://www.mediaexpert.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-kingston-hyperx-cloud-core-czarny,id-611322

Taniej raczej ciężko będzie dorwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne - na oko wyglądają tak samo i ponoć nie mają po prostu dołączonych dodatkowych akcesoriów (pełen zestaw wygląda tak). Inna sprawa, czy nie lepiej dorzucić 30 zł i mieć pełen komplet (klik).

A jakbyś szukał alternatyw - może Superlux HMC631?

17 godzin temu, misiu22 napisał:

mam zintegrowaną kartę dźwiękową i nie wiem jak będzie brzmiał mikrofon typu Trust Starzz. W testach wychodzi beznadziejnie...

Przecież wszystkie rozważane rozwiązania mają mikrofon na jacku, więc i tak będzie podpinany do Twojej zintegrowanej dźwiękówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz płytę główną?

Zasadniczo IMHO to lepszy pomysł, pytanie jeszcze lepszym nie byłoby wzięcie tańszego mikrofonu (ZM-MIC1, MT-391), a w zamian dołożenie do DGX (dźwiękowo to chyba dokładnie ten sam poziom, ale złącze PCI z DG przesadnie przyszłościowe nie jest), bądź HD668b.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo tutaj możesz sobie porównać oba mikrofony.

A co do słuchawek - do gier najlepsze będą HD668b. Natomiast do takiej muzyki to nie wiem, czy lepszym pomysłem nie byłyby obdarzone konkretnym basem HD 681 EVO. Choć znowu one jakiś czas temu się pogorszyły pod względem jakości wykonania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie pytania:

1. Kupić HD668b ze względu na możliwość kupienia ich na miejscu we Wrocławiu i ze względu na większą wygodę niż w HD669? Podobno strasznie uciskają :/

2. Asus Xonar DG będzie najlepszym wyborem w tym budżecie?

3. Nie będzie taki Zalman  zbierał dźwięków spoza obszaru mojego stanowiska? Przynajmniej nie jakoś tragicznie? I najważniejsze - czy nie będzie szumiał? W sumie bardziej mi pasował, bo lubię się czasem wyciągnąć w fotelu i pogadać do kumpla na chillku, więc stojący trochę odpada. Prosiłbym o opinię na temat zalmana w połączeniu z Xonarem DG :)

Chyba że jakieś słuchawki z mikrofonem już?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...