Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Episode

Mass Effect 2 Steam + Origin

Polecane posty

Witam wszystkich czytających ten temat. Piszę go, ponieważ mam mały problem. Otóż nie tak dawno temu chciałem pograć w Mass Effect 2, a jako, że jestem fanem platformy Steam, to zdecydowałem się na zakupienie klucza właśnie na Steama. Wszystko działało bardzo dobrze do dzisiaj, kiedy to siedząc w internecie natknąłem się gdzieś, że klucze steamowych gier od EA będą działać również na Ogiginie. Sprawdziłem to i faktycznie, mam teraz Mass Effect 2 i na Steamie i na Originie. Z tym, że kiedy chcę uruchomić grę przez Steam, to najpierw włącza się Origin i... nic się nie dzieje. Steam jednak pokazuje, że gram w ME2. Jeśli kliknę na ikonkę "graj" przy ME2 na platformie od EA, to gra również się nie uruchamia, jest tylko informacja o synchronizacji plików i to wszystko. Bardzo proszę kogoś o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien na 100%, ale to co zrobiłeś nie polega na tym, że masz grę na Origin i Steam.

To migracja kodu i od tego momentu gra jest podpisana pod Origin. Nie można tego cofnąć. Ponowna instalacja w folderze z grami Origin powinna pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...