Skocz do zawartości

Manga, Anime oraz jRPG


Gość Qn`ik

Polecane posty

Obejrzałam pierwszy odcinek Serial Experiments Lain. I mnie wzięlo! :)

Feo, miales racje :)

Klimat juz w pierwszym epizodzie jest niesamowity, po prostu oglada sie to jak w transie. Wszystko takie tajemnicze i ulotne. I to naprawde zaciekawia. Matko, jak ja tak sie czuje po pierwszym odcinku, to az strach sie bac, co bedzie dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nekkuś pierwszy odcinek to pikuś.. pierwsze 4 to pikuś, zobaczysz koło 6,7 to dopiero shiz :D a na końcu jazda bez trzymanki, bóg, obcy, sęś życia, rozważania nad jestestwem, miłośc cierpienie, ból śmierć, życie, istnienie ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bierze od razu jak dostanę jakąś nowość a szczególnie polska...to już jest wogle sensacja. Normalnie to człowiek niektóre to sobie tłumaczyć musi.Z Angielskiego to nic ale jap. to już kumpla sciągam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makira
A które momenty w mandze najbardziej przypadły ci do gustu. Mnie podoba się scena, w której jeden z ludzi czochra włosy Sanakan, dziękując bohaterom za pomoc - no i ciach, nagle okazuje się, że nie ma pół ręki ;] Absolutnie genialne. Podobnie jest ze śmiercią Divinelulinvegi. Sam Domoszewski też jest<był> niezłym bohaterem, zwłaszcza w połączeniu z Iko. Szkoda go.

To pytanko jest zbyt trudne :D Po prostu ta manga jest jednym wielkim najfajniejszym momentem :D . Kazda scena wymiata. Na przyklad wezmy taki poczatek Blame'a! Nie wiadomo o co w sumie chodzi... czlowiek... no czlowiek, a co w tym dziwnego?^^ Nagle metamorfoza, chcial "cos powiedziec" a tu juz 2 razy 1/2^^ (mam nadzieje, ze az tak bardzo nie zamotalem:]). Juz po takim wstepie wiedzialem, ze bedzie ostro... A co do Twoich przykladow, to wielkie zgodzonko:] cool...

Fajnie by bylo gdyby JPF wydal Blame'a! (i Noise) w Polsce... (marzenia... - czasem sie spelniaja^^)

FirE -> niezla ta stronka^^

I tu takie pytanko. Czy na tym forum (w tym dziale) mozna spokojnie podawac takie linki (lub ze skanami)...? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu takie pytanko. Czy na tym forum (w tym dziale) mozna spokojnie podawac takie linki (lub ze skanami)...?
Tak długo jak będą legalne (no warez) i darmowe :) Tak na marginesie - sure thing ;]
Fajnie by bylo gdyby JPF wydal Blame'a! (i Noise) w Polsce...
Hmm, faktycznie byłoby miło. Ale (choć pewien nie jestem) JPF chyba nie wydaje żadnej serii, która zakończy się niewiadomo kiedy - jak Blame! Na razie szanse są niższe niż niskie.
Dzienki za torenty
Statsomaniaku ty... nie dokładaj mi roboty.

Co do SEL - widziałem tylko trailer, a i tak miałem schizy przez resztę dnia. I'm on it :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tu dawno nie było....

Kiedyś na stronie JPFu była (może nawet teraz jest, dawno tam nie zaglądałem) ankieta dotycząca wydania w Polsce mangi na podstawie filmu, na podstawie książki ( :wink: ). Chodzi mi tutaj oczywiście o the Ring. Wie ktoś coś może na ten temat? Bo film był świetny (książki nie czytałem),i chętnie przeczytałbym mangę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makira

Oki doki :mrgreen:

Mysle, ze te stronke wszyscy znaja: Toriyama's World

Duzo fajnych mang...

Osobiscie polecam (skonczone) "Zombie Powder" (Akutabi Gamma rulez...) oraz mangi Toriyego "Cowa!" (dla tch co lubia Slumpa) i "Kajika" (4 DB fans)...

Pobuszujcie troszke po tej stronce, nastepne podam pozniej^^.

Kiedyś na stronie JPFu była (może nawet teraz jest, dawno tam nie zaglądałem) ankieta dotycząca wydania w Polsce mangi na podstawie filmu, na podstawie książki ( ). Chodzi mi tutaj oczywiście o the Ring. Wie ktoś coś może na ten temat? Bo film był świetny (książki nie czytałem),i chętnie przeczytałbym mangę.

Kurcze, tez sie nad tym zastanawiam. W tej ankiecie nawet glosowalem (za oczywiscie^^), a teraz ciiiiiiiiisza (?). Moze bylo wiecej glosow na "nie"? Szkoda... Film, byl naprawde super (wszystkie 3 czesci - Ringu 0, Ringu, Ringu 2).

a widział jtoś FinalFantasy Unlimited??

Ja niestety nie :( , a fanem FF jestem dosc duzym...

Echhh... a hacka rowniez :( ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno tam ten tego.... ja terroryzowałem waneko aby puścili I's albo Dragon Half lub kochanego Berserka.... (bo jak widać dzięki usilnym staranim min. mojego serwisu) LH wyszła na światło dzienne......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekkuś pierwszy odcinek to pikuś.. pierwsze 4 to pikuś, zobaczysz koło 6,7 to dopiero shiz :D a na końcu jazda bez trzymanki, bóg, obcy, sęś życia, rozważania nad jestestwem, miłośc cierpienie, ból śmierć, życie, istnienie ! :D

Hmmm.... Ale to całkiem niezły i dobrze zapowiadający się pikuś :) Drugi odcinek chyba jeszcze lepszy. Naprawde, jak to są pikusie, to ja chcę więcej takich pikusiów :D Już sie zaczyna,. już ma schizowy klimat o cechach mózgowalących. Ale fajnie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wszystkie informacje na temat skanlacji zaopatruję się tutaj: www.dailymanga.fr.st - co prawda stronka głównie french, ale za to ma wszystkie potrzebne informacje.

a widział jtoś FinalFantasy Unlimited?? Po 2 odcinkach myslalem ze sie zrzygam.
Uważasz, mistrzuniu, bo za takie teksty może stać ci się coś gorszego niż tylko zrzyganie...

Czytał może ktoś Agharta'ę? Kolejna świetna, zakręcona na maksa manga. Niestety, mam tylko tomy 3-4-5;] Gdyby ktoś chciałby mi użyczyć 1,2 i 6 to byłbym hmm... dźwięczny;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;-) Wiecie co ? Polecam wszystkim Arjune ale zeby zobaczyc na duzym ekranie [kinowym] i z jakim naprawde dobrym naglosnieniem. Moze jeszcze na jakims konwencie puszcza. Naprawde ogladajac na monitorku albo na telewizorze traci sie 50% zabawy. Mowie wam, w sali kinowej klimat Arjuny rosnie niemilosiernie.

Pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makira

SnoopyCool - niezla stronka, polecam. W szczegolnosci radze przyjrzec sie blizej mandze "Houshin Engi", czyli po naszemu mangowa wersja "Lowcy Dusz" (pamietacie? anime lecialo na RTL7 - o takim gosciu, co latal na muminku;]). Wielka szkoda, ze nie idzie dostac juz "Majin Devil" - mowie Wam: czaderska!

Omanga - moim zdaniem chyba najlepsza stronka o tej tematyce. Maja pelno mang, naprawde dobrych (np. Blame'a!). Tylko ostatnio cos im sie kaszani. Niektore pliki mozna ssac, a niektore nie. Szkoda... Ale warto systematycznie zagladac :]

/ciach/ - nazwa mowi sama za siebie. Moze nie od poczatku, ale nowe chapterki ukazuja sie regularnie.

Eternalleech - a oto strona wybitna... a raczej z wybitna manga. Blade of the Immortal. Cudo! Chyba jedyne miejsce w sieci z ta manga. Sam nie wiem jak ja znalazlem:P. Niestety przykra wiadomosc. Maja klopoty z serwerem. Na razie BotI jest dostepny tylko w jpgach, mirrorow z zipami brak. Radze odwiedzac bardzo, ale to bardzo systematycznie^^.

Odnosnie Agharty. Mozna "skads" ja dostac?^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makira > Taaak, Cowa i Kajika fajne. Tylko Cowa jakos tak za bardzo pod Slumpa mi podjeżdża. Swoja droga to na Comics Uniwersum chciałem kiedyś zakupic, ale sie rozmysliłem ^.^

Cardinal poniżej > no cóż. Podałem tego linka bo myslałem, że może jak komus si ebedzie chciało to poszuka tam innych mang^^ No, ale dobra jak nie to nie. A wie ktos skąd mozna zassac Majin Devil? W Mangazynie była reck ai mogłoby być fajne. Cradi - licze na ciebie :wink: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sza! Żadnych linków do stron z Naruto, bo to jest już piracenie - ta manga wychodzi na polskim rynku i jak ktoś chce to niech sobie ją kupi. Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie tak... - nie ma o czym dyskutować.

Co do Majin Devil - nawet sobie kiedyś ściągnąłem. Oh! Great to pokręcony mangaka. Natomiast jego manga Tenjo Tenge jest GE_NIA_LNA. Mam wszystkie 10 tomów na dysku... Mmm, on jest moim guru ;]

Agharta - można było dostać /czas przeszły/ Teraz wszystko zostało usunięte z serwera którejś tam grupy skanlacyjnej. Nuff' said.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi ten twój Full MEtal Panic ma jąąś fabułkę ale jest mniej śmieszny od tamtego. jkoś przeboleję tybardziej ze zaczołe oglądać Ai-Yori)Aoshji-Ecośtam :D babskie anime romantyczne :D.,...

CArdi kcesz porządny kawął animca polecam Berserka jeśli kcesz pożądny kawał Mangi to polecam BERSERKA :D..... jełsi lubisz zakręcone klimaty to Dragon Half obowiazkowy ^_^....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Jeżeli ktoś myśli, że Slayers to pokręconme fantasy, to pogratulowałbym mu przetrwania dwóch stron w Dragon Half bez przekręcenia się na drugą stronę... Schiz totalny, dobrze, że widziałem tylko jeden tomik ;]

Berserk - ja znaju;] Ale nie widziaju;] Ale skoro polecasz, to jakiś tam poziom musi to reprezentować... :D Pozostań przy szoGo anime ;]

A że FMP2 to crap, to wiem. Nie musisz przypominać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crap jak Crap jaki jest każdy widzi....... ale czasem można pobrechtać z sasuke..... Ja zaczęłem ssać (suck my D!(%) jak by powiedział CArtman...... starego dobrego FMP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem tu nowa, ale o razu wypatrzyłam ten temat. Od wielu lat jestem fanką m&a i praktycznie wszystko co jest z tym związane uwielbiam ^-^.

Bywam też dosyć często na konwentach, ostatnio byłam na Kamikaze 2, a jeszcze wcześniej na Nanashi no Con. Był ktoś z was tam ?

Pozdrawiam fanów m&a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ witam witam :D...... Też byłem na Nanashi a na kamikazze się neistety niezałapałem :D..... jełśi masz foto to może cie rozpoznam :]

A jako stary wyga forum witam cię jako kelejną (jakze wyczekiwaną) przedstawiciekę płci pięknej :D i pamiętaj przywitałem cię pierwszy :D Okairi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bede drugi :P witamy nową dziewoje na forum, jestem FirE vel Płomyk/dziamdziak i jestem najsodszym forumowiczem na tym forum i zarazem maskotką dziewczyn ^^^ [zdjęcie! ^^]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...