Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kavalorn

Monitor jako '2' do 450zł

Polecane posty

Witam serdecznie,

obecnie posiadam monitor Acer 24" V243HL. Szukam jednak jakiegoś dodatkowego monitorka który pomoże mi w pracy w domu (tłumaczenia, dokumenty) oraz do streamów - zarówno streamowania jak i oglądania podczas codziennej pracy przy komputerze. Monitor może być LCD, bo o ledzie w takim przedziale cenowym zapewne mogę zapomnieć. Ogólnie znajomi mi mówił, że możliwe byłoby znalezienie monitorka lepszego od aktualnego i po porostu zamianę ich główny <> nowy ale to już w zależności od otrzymanych porad - osobiście sądzę, że to byłoby raczej trudne, gdyż bardzo wygodnie pracuje mi się na 24" a mniemam, że 2 monitor byłby mniejszy, ponownie biorąc pod uwagę budżetowość przedsięwzięcia - bo nie będzie on przecież używany codziennie i cały czas. Z góry dziękuję za porady i pomoc, już po raz kolejny :)
Pozdrawiam serdecznie,

Kav

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie chyba najsensowniej byłoby wziąć BenQ GW2270 lub GW2270H (ma dwa HDMI zamiast jednego DVI) - znośne (acz niewybitne) czasy reakcji, niezłe kolory i kąty, a także bardzo dobra czerń.

Z drugiej strony - może lepiej nieco dołożyć (do ~600 zł) i wziąć jakiś monitor 23-24'' na porządnej matrycy z zamiarem używania go jako głównego? Bo raz że ten Acer jakością obrazu pewnie nie powala, a dwa - praca na dwóch monitorach o zbliżonym ppi będzie nieco przyjemniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli dołożyć, to ewentualnie do jakiego modelu?
// klik [webtom]

Nadal z chęcią poczytam inne opinie jeśli jakieś by się ukazały :) Zasadniczo ze względu na to, że to nie jest monitor który ma być używany non stop - chyba, że faktycznie rozsądniej jest przerzucić się na inny a obecny wziąć jako "2".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...