Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Adecki90

Rozwiązany: Splinter Cell: Blacklist - problem przy ściąganiu z Uplay

Recommended Posts

Witam. Naszła mnie w końcu chęć do zagrania w Blacklist (tak wiem, szybko :P) i gdy chciałem ją zainstalować pojawił się problem. Uplay za żadne skarby nie chcę dać mi jej pobrać...
Klikam "pobierz" w kliencie, następnie wybieram język i folder (na C, tam gdzie mam Uplay jeżeli to istotne, w sumie nie wiem czy da się inaczej bo nie sprawdzałem) akceptuje warunki umowy i wybieram użytkownika. Teraz pojawia się problem, gra niby ma zacząć się ściągać ale w okienku mam po lewej tylko "anuluj" a po prawej kręci się w kółko logo uplay i na tym koniec, żadnego paska postępu ani nic.
Stoi tak przez godzinę dwie i nic.
W opcjach mam ustawiony brak limitu wykorzystywania łącza, próbowałem też zmienić na 25MB lecz nic to nie dało. Nie pomogło też całkowite usunięcie klienta i czyszczenie CCleanerem.
Na takim Steamie gry ściągają mi się błyskawicznie, to samo Origin, tylko z tym... brzydkim uplayem ciągle jakieś problemy -.-

Dodam jeszcze że próbowałem ściągać też Blood Dragon który zajmuje o wiele mniej miejsca, ale efekt jest ten sam :/ Z każdą grą to samo.
Nie instaluje nic z płytek, ponieważ mój napęd jest już bliski śmierci, i Blacklist po 2 godzinach był zainstalowany w jakichś 17%.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...