Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzychu35

Rozwiązany: Steam- zmiana systemu

Polecane posty

Witam, właśnie przesiadłem się z W7 na W10 i mam pytanie jak "pokazać" steamowi gry które mam na koncie a które są ściągnięte na dysk? formatowałem tylko partycję systemową, pliki z grami są gdzieś indziej ale gdy wskazuję odpowiedni folder to ich nie wykrywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować takiego sposobu:

-Przenosisz foldery gier poza aktualny folder Steama. W samym programie rozpoczynasz pobieranie gier na nowo, po czym wyłączasz Steama. Nadpisz nowo powstałe foldery folderami z pełnymi grami. Uruchom ponownie Steama, powinien je teraz wykryć, ewentualnie posprawdzaj jeszcze spójność poszczególnych gier.

Na przyszłość warto instalować Steama poza partycją systemową, wtedy nawet po świeżym formacie możesz od razu odpalać gry które są na dysku - co najwyżej przeprowadzona zostanie wstępna konfiguracja, instalacja DirectX czy innych bibliotek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym był problem bo nie wykrywało ich a bibliotekę trzymałem poza systemowym, mimo wybrania folderu docelowego tego gdzie są gry to ich nie wykrywało, lecz po zaczęciu instalacji pojawiła się biblioteka... w większości ... dziękl za pomoc problem rozwiązany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...