Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hevi

Rozwiązany: Mysz Low-Sens do FPS-ów za 150zł

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie, poszukuję myszki gamingowej do szeroko pojętej grupy gier FPS (ostatnio grywam w Rainbow Six Siege). Szczerze powiedziawszy to nigdy nie miałem poważnego sprzętu tego typu dla graczy dlatego jestem w tej kwestii kompletnym laikiem. Zawsze to były myszki "dolotowe" kupione za jakiś marny grosz, a teraz chciałbym wreszcie przesiąść się na coś konkretnego.
Co do interesujących mnie specyfikacji to przede wszystkim dobrze by było gdyby mysz działała na większości powierzchni, bo często będę z niej korzystał tak po prostu leżąc z laptopem na łóżku. Może być przewodowa. Sam jestem graczem typu low-sens (chyba tak się mówi ;)) dlatego zależy mi na tym, żeby dobrze obsługiwała te niskie wartości DPI. Cena do 150zł.
Bardzo proszę o pomoc i rady w tej sprawie :)

P.S. Na jakimś forum widziałem, że polecany jest taki gryzoń: http://procpu.pl/p/1544/28827/a4tech-bloody-a90-myszki-gaming-strefa-gracza.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze możesz wziąć na Avago 3050 - low dpi spokojnie pójdą (ja osobiście gram na 600) - Bloody A90 z przyciskami Lightstrike lub nieco drożej na avago 3090, sensor ma lepsze parametry w wyższych rozdzielczosciach powyżej 1000dpi... CM Storm Alcor.

Osobiście nie ma co przepłacać i A90 bloody powinna być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie za pomoc :) Wybór padł na A90 bloody. Jakimś progejmerem nie jestem także na początek sprzęt za mniej niż 300zł powinien być ok ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...