Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maxyman42

Podłączenie PS3 do monitora.

Polecane posty

Dobry wieczór forumowicze. 
Chciałbym sobie kupić na dniach używaną PS3. Jest kilka tytułów, które chciałbym ograć, ale nurtuje mnie jedna kwestia. Posiadam monitor Benq T2210HD. Konsolkę chciałem podłączyć kablem HDMI + przejściówka do DVI. Jako, że monitor posiada głośniki (mam również wieżę Pioneer X-HM11), w związku z czym myślałem o podłączeniu dźwięku kablem AV do wejścia w monitorze. Czy taka kombinacja (obraz HDMI - DVi, dźwięk kabel AV do wejścia 3,5) zadziała ?
Jeżeli tak, to taka gra na monitorze będzie komfortowa (pomijając kwestię rozmiaru monitora) ?  Z góry dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam...  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z monitorem jest taka sprawa, że jak podłączę do niego przez DVI aparat czy laptopa to wszystko śmiga, ale już jak dekoder DVB-T to jest problem - niby go wykrywa, ale jest czarny ekran. Jednak z PS3 nie powinno być problemu ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, a odpowiedź będzie raczej "na czuja": czy ten monitor obsługuje HDCP ? Bo w sumie monitor z 2010 r. i już info trochę ciężko znaleźć (a gdybym kiedyś w przyszłości chciał podłączyć np. PS4 przez DVI).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...